به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مدیران باشگاه استقلال طبق خواسته استراماچونی به دنبال جذب بازیکنان جدید در پست دفاع و هافبک هستند. استقلالی ها مذاکراتی را با صفا هادی گزینه عراقی داشتند و اکنون این بازیکن هم به مذاکرات آبی ها چراغ سبز نشان داده است و گفته می شود […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مدیران باشگاه استقلال طبق خواسته استراماچونی به دنبال جذب بازیکنان جدید در پست دفاع و هافبک هستند.

استقلالی ها مذاکراتی را با صفا هادی گزینه عراقی داشتند و اکنون این بازیکن هم به مذاکرات آبی ها چراغ سبز نشان داده است و گفته می شود بزودی وارد تهران خواهد شد.

صفا هادی با انتشار عکسی در صفحه اجتماعی خود و با نشان دادن عدد ۴ علاقه خود را برای حضور در جمع استقلالی ها اعلام کرد. اما ماجرا از این قرار است که طارق همام که هنوز ماندن یا رفتنش از استقلال در هاله ای از ابهام قرار دارد، یک روز قبل از انتشار این عکس یک استوری گذاشت و در آن پایین آن یک قلب بزرگ آبی گذاشت و گویا صحبتهای او با صفا در علاقه مند شدن این بازیکن به حضور در جمع آبی پوشان بسیار زیاد است و می توان به نوعی این بازیکن را هدیه ارزشمند ستاره خارجی به استقلال دانست.در ادامه تصاویر این دو پیام را در فضای مجازی می بینید که به فاصله یک روز توسط این دو بازیکن منتشر شد:

طارق همام

10316835_210