– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احمد نوراللهی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور و کسب چهارمین سوپرجام این باشگاه گفت: به هواداران خوب‌مان تبریک می‌گویم، جای آنها خیلی خالی است. امیدوارم بتوانیم آخر فصل نیز با قهرمانی لیگ و جام‌حذفی دل آنها را […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احمد نوراللهی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور و کسب چهارمین سوپرجام این باشگاه گفت: به هواداران خوب‌مان تبریک می‌گویم، جای آنها خیلی خالی است. امیدوارم بتوانیم آخر فصل نیز با قهرمانی لیگ و جام‌حذفی دل آنها را شاد کنیم و در بازی‌های بعدی نیز موفق باشیم.

وی در خصوص رقابت شانه به شانه این تیم با سپاهان در لیگ برتر فوتبال گفت: شرایط سخت است و سپاهان نیز تیم خیلی خوبی است، اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بازی‌های باقیمانده را با موفقیت پشت سر بگذاریم و در آخر فصل هدیه کوچکی به هواداران بدهیم.

هافبک پرسپولیس درباره شرایط مالی سرخپوشان گفت: شرایط همیشه سخت بوده و مشکلات مالی همیشه در پرسپولیس وجود داشته است. شکایت‌ها و مطالباتی از قدیم بوده، اما امیدوارم این مشکلات مرتفع شود و بچه‌ها بتواند به کار خود ادامه دهند و مدیریت بتواند این کار را انجام دهد.

نوراللهی در خصوص اتمام قرارداد برخی بازیکنان پرسپولیس از جمله خودش گفت: این سؤالی است که باید از مدیریت باشگاه پرسیده شود، اما قرارداد ۶، ۷ بازیکن به اتمام رسیده و امیدوارم خودشان جواب بدهند.

وی در خصوص شایعات تغییر کادرفنی تیم ملی فوتبال گفت: نمی‌خواستیم در خصوص تیم ملی صحبت کنیم، اما خیلی خوشحالم توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. کادرفنی خیلی زحمت کشید، بازیکنان واقعا از جان‌شان مایه گذاشتند و مردم ایران نیز  انرژی مثبت خودشان را فرستادند. امیدوارم در مرحله بعد هم خیلی قوی ظاهر شویم و به جا‌م‌جهانی صعود و دل مردم را شاد کنیم.

هافبک تیم ملی در خصوص عملکرد اسکوچیچ گفت: از نظر من اسکوچیچ، کادرفنی و بچه‌ها واقعاً عالی بودند و یک کار گروهی انجام دادیم و با همدلی توانستیم به دور بعد صعود کنیم. کارمان واقعاً سخت شده بود و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. 

سمیعی: با بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد بعد از سوپرجام قرار داریم