علی ساری در گفت‌وگو با ایسنا درباره انتظارات مردم از نمایندگان مجلس یازدهم اظهار کرد: انتظارات مردم تمرکز مجلس بر حوزه اقتصاد، معیشت، اشتغال و سلامت  است، چرا که این موارد اولویت‌های مردم است. این عضو فراکسیون امید مجلس افزود: مجلس باید در دو حوزه داخلی و خارجی اقداماتی را برای پاسخ به مطالبات مردم […]

علی ساری در گفت‌وگو با ایسنا درباره انتظارات مردم از نمایندگان مجلس یازدهم اظهار کرد: انتظارات مردم تمرکز مجلس بر حوزه اقتصاد، معیشت، اشتغال و سلامت  است، چرا که این موارد اولویت‌های مردم است.

این عضو فراکسیون امید مجلس افزود: مجلس باید در دو حوزه داخلی و خارجی اقداماتی را برای پاسخ به مطالبات مردم انجام دهد. برای مثال مجلس آینده نباید در حوزه روابط خارجی تحت تأثیر احساسات قرار گیرد و صحبت‌های منفعلانه مطرح کند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار کرد: در واقع مجلس یازدهم باید به درستی مباحث سیاست خارجی کشور را تحلیل کند. در حوزه داخلی نیز باید از هر گونه طرح مباحث تنش‌زا پرهیز کند و عملکردی در راستای تنش‌زدایی داشته باشد. این‌ها مواردی است که مجلس آینده باید برای پاسخ به مطالبات مردم مورد نظر قرار دهد.

انتهای پیام