علی حسینی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم در گفت وگو با ایسنا گفت: با توجه به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی برنامه‌های نامزدها و گروه های حزبی و جناحی در سراسر کشور دنبال می‌شود. وی افزود: درهمین راستا خبرگزاری ایسنا با توجه به اینکه توسعه و ارتقای سطح حضور مردم در انتخابات و همچنین […]

علی حسینی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم در گفت وگو با ایسنا گفت: با توجه به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی برنامه‌های نامزدها و گروه های حزبی و جناحی در سراسر کشور دنبال می‌شود.
وی افزود: درهمین راستا خبرگزاری ایسنا با توجه به اینکه توسعه و ارتقای سطح حضور مردم در انتخابات و همچنین افزایش کیفیت حضور جوانان در عرصه‌های مختلف کشور را به عنوان یکی از رسالت های خود دنبال می کند در این عرصه نیز تلاش می کند که به تبیین شرایط لازم در این عرصه بپردازد.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم بیان کرد: در همین راستا خبرگزاری ایسنا واحد قم در نظر دارد نشست «بررسی چالش‌های حضور جوانان در مجلس شورای اسلامی » را با توجه به دغدغه و تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای حضور جوانان در عرصه های مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی در کشور برگزار نماید.
وی گفت: به همین جهت نشست «بررسی چالش‌های حضور جوانان در مجلس شورای اسلامی» با حضور فعالان دانشجویی دانشگاه‌های استان قم ساعت ۱۳ تا ۱۵ در دفتر خبرگزاری واقع در ساختمان ستاد جهاددانشگاهی واحد استان قم به نشانی قم ابتدای خیابان صفاشهر کوی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

انتهای پیام