به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تورنمنت چهارجانبه و بین‌المللی بسکتبال در پرتغال از جمعه شب – ۴ مرداد – به میربانی شهر پورتو آغاز شد که تیم ملی بسکتبال ایران در نخستین بازی خود به مصاف تیم اسلواکی رفت و با نتیجه ۷۹ بر ۷۴ مقابل این تیم به برتری رسید. تیم ملی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تورنمنت چهارجانبه و بین‌المللی بسکتبال در پرتغال از جمعه شب – ۴ مرداد – به میربانی شهر پورتو آغاز شد که تیم ملی بسکتبال ایران در نخستین بازی خود به مصاف تیم اسلواکی رفت و با نتیجه ۷۹ بر ۷۴ مقابل این تیم به برتری رسید.

تیم ملی بسکتبال کشورمان امروز (شنبه – ۵ مرداد) در دومین دیدار خود از این توزنمنت، به مصاف تیم دانمارک خواهد رفت.

برنامه مسابقات دو دیدار دیگر تیم ملی ایران در پرتغال به شرح زیر است:

ایران – دانمارک: شنبه ۵ مرداد ساعت ۲۱

ایران – پرتغال: یکشنبه ۶ مرداد ساعت ۱۹

تیم ملی ایران در مسیر آماده سازی خود برای حضور در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۹ چین، پس از تورنمنت پرتغال عازم تورنمنت روسیه می‌شود. ملی پوشان بسکتبال از ۱۱ تا ۱۳ مرداد در این تورنمنت با تیم‌های اردن و روسیه دیدار می‌کنند. برنامه مسابقات تیم ملی در روسیه به شرح زیر است:

ایران- اردن: شنبه ۱۲ مرداد ساعت ۱۸:۳۰

ایران – روسیه: یک‌شنبه ۱۳ مرداد ساعت ۱۵:۳۰

پس از تورنمنت روسیه شاگردان مهران شاهین‌طبع عازم کشور یونان می‌شوند تا آخرین اردوها و بازی‌های تدارکاتی خود در مسیر جام‌جهانی را ۱۷ تا ۲۰ مرداد ماه با تیم‌های مجارستان و یونان در این کشور پیگیری کنند. برنامه مسابقات تیم ملی ایران در یونان به شرح زیر است:

ایران – مجارستان: شنبه ۱۹ مرداد

ایران – یونان: یکشنبه ۲۰ مرداد

تیم ملی بسکتبال ایران در گروه C رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۹ چین، با تیم‌های پورتوریکو، تونس و اسپانیا هم گروه است.

انتهای پیام