به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بی تردید لیگ هجدهم فوتبال ایران تنها یک یاغی داشت که آن هم گادوین منشا بود. او پس از عملکردی ضعیف از سوی برانکو از پرسپولیس کنار گذاشته شد و پس از بازیکن آزاد شدن به استقلال پیوست. او پیش از بازی پدیده به دلیل […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بی تردید لیگ هجدهم فوتبال ایران تنها یک یاغی داشت که آن هم گادوین منشا بود. او پس از عملکردی ضعیف از سوی برانکو از پرسپولیس کنار گذاشته شد و پس از بازیکن آزاد شدن به استقلال پیوست. او پیش از بازی پدیده به دلیل مشکلی که گفته می شود عدم حضور در ترکیب اصلی بود از لیست ۱۸ نفره خط خورد و دیروز هم توسط مجیدی برای ارائه توضیح به باشگاه از تمرین کنار گذاشته شد.

نکته جالب این است که این بازیکن در فصل هجدهم یک بار در نیم فصل اول با پیراهن پرسپولیس گلزنی کرد و یک بار هم در نیم فصل دوم با پیراهن استقلال. بخش جالب ایجاست که او هر دو گل خود را به فولاد زده و می توان گفت در بازی های دیگر عملکرد جالبی نداشته است. با توجه به نزدیک شدن به پایان فصل بعید به نظر می رسد آبی پوشان پایتخت منشا را برای فصل بعد بخواهند و به نوعی می توان این گونه برداشت کرد که نحسی فولاد همکاری یاغی با استقلال را در مه فرو برد و باید دید آینده این همکاری چه خواهد شد.