به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا؛ هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های انگلیس، جمعه شب با دیدار تیم های اورتون و وستهام در ورزشگاه «گودیسون پارک» بندر لیورپول آغاز شد که این دیدار با پیروزی یک بر صفر وستهام به پایان رسید. اورتون که با هدایت «کارلو آنجلوتی» و پس از سال‌ها در […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا؛ هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های انگلیس، جمعه شب با دیدار تیم های اورتون و وستهام در ورزشگاه «گودیسون پارک» بندر لیورپول آغاز شد که این دیدار با پیروزی یک بر صفر وستهام به پایان رسید.

اورتون که با هدایت «کارلو آنجلوتی» و پس از سال‌ها در قواره یک مدعی بوده است از همان ابتدا برای رسیدن به گل تلاش کرد اما نتوانست از خط دفاعی میهمان عبور کند.

در دقیقه ۸۵ و برخلاف روند بازی این تیم وستهام بود که به گل دست یافت. حمله پرتعداد بازیکنان میهمان و تعلل مدافعان اورتون موجب شد تا «توماس سوچک» موفق به گشودن دروازه حریف شود.

اورتون با قبول این شکست در امتیاز ۲۹ باقی ماند و به رتبه چهارم نزول کرد. وستهام نیز ۲۶ امتیازی شد تا به ادامه فصل امیدوارتر شود.

از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران، تیم رده دومی و مدعی منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد از استون‌ویلا پذیرایی خواهد کرد.