به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بر اساس برنامه اعلام شده تیم ملی فوتسال کشورمان که در گروه ششم مسابقات جام جهانی با تیم‌های آرژانتین، صربستان و آمریکا همگروه است در نخستین دیدار خود در این پیکارها ۲۳ شهریور با تیم صربستان روبه‌رو می‌شود. شاگردان ناظم الشریعه در دیدار دوم با آمریکا روبرو خواهند […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بر اساس برنامه اعلام شده تیم ملی فوتسال کشورمان که در گروه ششم مسابقات جام جهانی با تیم‌های آرژانتین، صربستان و آمریکا همگروه است در نخستین دیدار خود در این پیکارها ۲۳ شهریور با تیم صربستان روبه‌رو می‌شود.

شاگردان ناظم الشریعه در دیدار دوم با آمریکا روبرو خواهند شد و در سومین، حساس ترین و دشوارترین بازی خود با آرژانتین مدافع عنوان قهرمانی مصاف می‌کنند.

ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال در این خصوص به ایسنا گفت: در دوره های اخیر بازی اول ما با اسپانیا تیم‌ قدرتمند گروه بود و دوست داشتیم در این دوره هم بازی اول ایران با آرژانتین باشد چرا که بازی اول شرایط خاص خود را دارد و دوستان نداشتیم کار به بازی سوم بکشد اما با این حال فرقی نمی‌کند و باید در دو بازی ابتدایی مقابل صربستان و آمریکا نتایج مناسب بگیریم تا با روحیه خوبی به مصاف آرژانتین برویم.

انتهای پیام