امینه خجسته، ریس هیات هاکی خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: مسابقات لیگ دسته یک کشور از ۲۵ تا ۲۹ بهمن ماه با حضور تیم هایی از سراسر کشور به میزبانی اهواز برگزار خواهد شد و تیم خوزستان نیز با هدایت مربی تیم ملی در این رقابت ها حضور دارد. وی با بیان […]

امینه خجسته، ریس هیات هاکی خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: مسابقات لیگ دسته یک کشور از ۲۵ تا ۲۹ بهمن ماه با حضور تیم هایی از سراسر کشور به میزبانی اهواز برگزار خواهد شد و تیم خوزستان نیز با هدایت مربی تیم ملی در این رقابت ها حضور دارد.

وی با بیان این که خوزستان پس از هشت سال میزبان رقابت های هاکی کشور است، گفت: امیدوارم تیم خوزستان بتواند جزو دو تیم صعود کننده به لیگ برتر کشور باشد.

رییس هیات هاکی خوزستان بیان کرد: سال ۹۸، سال خوبی برای هیات هاکی خوزستان بوده و اکنون وضعیت این رشته از نظر زیرساختی نسبت به گذشته بهتر شده است و به تبع از نظر نیروی انسانی نیز بهتر خواهیم شد. روزهای خوبی در انتظار این رشته است.

وی در پایان نیز عنوان کرد: یازدهمین دوره لیگ برتر هاکی بانوان کشور همزمان با گرامیداشت دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان مرکزی در حال برگزاری است و من نیز به عنوان سرپرست مسابقات منصوب شده ام.

انتهای پیام