به گزارش خبرنما به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ تعدادی از نمایندگان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، طرح دو فوریتی برای تحریم «آیفون» از سوی کشورها و شرکت های اسلامی را مطرح کردند که در مرحله جمع آوری امضا برای ارجاع به صحن علنی است. «یعقوب شیویاری»، نماینده مردم میانه در مجلس شورای […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ تعدادی از نمایندگان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، طرح دو فوریتی برای تحریم «آیفون» از سوی کشورها و شرکت های اسلامی را مطرح کردند که در مرحله جمع آوری امضا برای ارجاع به صحن علنی است.

«یعقوب شیویاری»، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در خصوص جمع آوری امضا از سوی نمایندگان برای تحریم آیفون گفت: بنده این طرح را امضا نخواهم کرد زیرا در شرایط فعلی، موضوعات و مسائل مهم‌تری داریم و باید به آنها بپردازیم.

وی گفت: در قبال اقدام آمریکا علیه سپاه شاید برخی از نمایندگان می‌خواهند با آمریکا مقابله کنند ولی به نظر بنده این روش صحیحی نیست زیرا در مقطع فعلی پرداختن به این موضوع قابل قبول نیست. ما می‌توانیم با برنامه‌ای مثل درخواست از مردم و نمایندگان برای عدم استفاده از گوشی‌های آیفون و نه تحریم، اعتراض خود را نشان دهیم.

شیویاری با بیان اینکه اغلب نمایندگان گوشی سامسونگ دارند و نه آیفون، افزود: عکس‌العمل نمایندگان شاید احساسی بوده و منطق خاصی به دنبال آن وجود ندارد؛ مگر در کشور فقط گوشی آیفون داریم که ساخت آمریکاست؟