– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی مهدی‌خانی درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتور و قهرمانی در سوپرجام اظهار داشت: از شرایط مسابقات به دور بودیم، ولی رفته رفته بهتر شدیم و خدا را شکر توانستیم برنده بازی باشیم. وی درباره مسابقات لیگ برتر خاطر نشان […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی مهدی‌خانی درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتور و قهرمانی در سوپرجام اظهار داشت: از شرایط مسابقات به دور بودیم، ولی رفته رفته بهتر شدیم و خدا را شکر توانستیم برنده بازی باشیم.

وی درباره مسابقات لیگ برتر خاطر نشان کرد: همه بازی‌ها برای ما مثل فینال است و باید همه تیم‌های مقابل‌مان را شکست دهیم تا یک قهرمانی دیگر را در آنجا به هواداران‌مان تقدیم کنیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره رویارویی با استقلال در جام حذفی، گفت: فعلاً به بازی بعدی‌مان فکر می‌کنیم. امیدوارم در بازی بعد در رفسنجان پیروز شویم و گام به گام رو به جلو برویم.

شجاعی: در مورد مسائل مالی صحبت نمی‌کنم/ اولین جام ۱۴۰۰ هم برای پرسپولیس شدواکنش رئیس هیئت مدیره پرسپولیس به موضوع طلب کالدرون