به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از الوطن، ادمیلسون جونیور در دیدار برابر پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشت و به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد. این بازیکن بلژیکی زننده گل دوم الدحیل بود. او بعد  از بازی گفت: این دیدار نخست ما بود و کسب پیروزی در آن بسیار مهم […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از الوطن، ادمیلسون جونیور در دیدار برابر پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشت و به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد. این بازیکن بلژیکی زننده گل دوم الدحیل بود.

او بعد  از بازی گفت: این دیدار نخست ما بود و کسب پیروزی در آن بسیار مهم بود. خوشحالیم که توانستیم به پیروزی برسیم. راه طولانی در پیش داریم و دیدارهای بعدی سخت تر خواهد شد.

ادمیلسون ادامه داد: بازی به بازی پیش خواهیم رفت. به مهم‌ترین هدف خود که پیروزی بود دست پیدا کردیم. چند روز دیگر یک بازی دیگر پیش رو داریم. باید خود را به بهترین نحو آماده آن کرد و اشتباهات خود را برطرف کرد.

الدحیل در دیدار بعدی خود به مصاف التعاون عربستان خواهد رفت که در گام نخست الشارجه را شکست داد، این درحالی است که پرسپولیس هم به مصاف نماینده امارات می رود که هر دو در بازی نخست شکست خورده‌اند.

انتهای پیام