آفتاب‌‌نیوز : گادوین منشا امروز یکی از بازیکنان حاضر در تمرین گل گهر سیرجان بود ولی با دستور کادر فنی تمرین نکرد و همین فرصتی به خبرنگاران حاضر در محل تمرین این تیم یعنی کمپ الیاف شهریار داد تا گفتگوی کوتاهی با او در رابطه با شایعاتی که پیرامون ابتلای او به ویروس کرونا وجود […]

آفتاب‌‌نیوز :

گادوین منشا امروز یکی از بازیکنان حاضر در تمرین گل گهر سیرجان بود ولی با دستور کادر فنی تمرین نکرد و همین فرصتی به خبرنگاران حاضر در محل تمرین این تیم یعنی کمپ الیاف شهریار داد تا گفتگوی کوتاهی با او در رابطه با شایعاتی که پیرامون ابتلای او به ویروس کرونا وجود دارد، بپرسند.

منشا که حسابی سر حال به نظر می رسید، در پاسخ به سوالی در مورد ابتلای او به کرونا اینطور پاسخ داد:« باور کنید به خدا کرونا ندارم.»

منشا: باور کنید؛ به خدا کرونا ندارم!

از منشا در رابطه مطالباتش از استقلال پرسیده شده و در همین لحظه بهنام برزای شوخی جالبی با او انجام داد که باعث ایجاد اختلال در مصاحبه شد، او سپس حرف هایش را از سر گرفت و اضافه کرد:« این استقلالیه (با خنده و خطاب به بهنام برزای). قرار شده پول من را پرداخت کنند ولی هنوز پرداخت نشده است. البته من هیچ وقت در مورد پول صحبت نمی کنم و باشگاه استقلال و وکیلم در این رابطه حرف خواهند زد.»

سوال بعدی از منشا در رابطه با علی خطیر معاون ورزشی اسبق استقلال بود که او اینطور جواب داد:«اگر بخواهم در رابطه با علی خطیر حرف بزنم، حرف های خیلی بدی به او خواهم زد. من به او احترام می گذارم، چون حرفه ای هستم ولی هر چیزی که او می گوید به من ارتباطی ندارد.»

منشا در پاسخ به سوال پایانی یکی از خبرنگاران که از او در مورد ماندن یا سقوط گل گهر در لیگ برتر پرسیده بود، اینطور واکنش نشان داد و تاکید کرد:« صد در صد. ما سخت کار می کنیم. ما در حال تلاش برای حفظ آمادگی بدنمان هستیم. حالا گفته می شود که لیگ با تاخیر برگزار خواهد شد ولی امیدوارم هر چه زودتر بازی ها شروع شود، چرا که فقط تمرین کردن شکل خوبی ندارد.»