رشید مظاهری در خصوص وضعیت تمریناتش در این روزها، اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا و برای این‌که اعضای خانواده‌ام را در معرض خطر قرار ندهم، امسال در تعطیلات عید نوروز به گچساران سفر نکردم و در تبریز حضور دارم و بر اساس برنامه‌ی دقیق، تمریناتم را به همراه همسرم انجام می‌دهم و گاه […]

رشید مظاهری در خصوص وضعیت تمریناتش در این روزها، اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا و برای این‌که اعضای خانواده‌ام را در معرض خطر قرار ندهم، امسال در تعطیلات عید نوروز به گچساران سفر نکردم و در تبریز حضور دارم و بر اساس برنامه‌ی دقیق، تمریناتم را به همراه همسرم انجام می‌دهم و گاه دو جلسه در طول روز تمرین می‌کنم و فشار کافی روی بدنم می‌آورم.

وی با بیان این‌که نهایت تلاشم را برای حفظ آمادگی بدنی انجام می‌دهم، خاطرنشان کرد: البته این نکته را نباید فراموش کنیم که هیچ تمرینی، نمی‌تواند جایگزین تمرینات گروهی در زمین چمن و زیر نظر سرمربی باشد.

وی ضمن توصیه به مردم برای در خانه ماندن، تأکید کرد: هرگونه صحبت در خصوص کرونا، تکراری شده است و من از مردم می‌خواهم که خودشان به فکر سلامتی‌شان باشند و در خانه بمانند زیرا روزانه خبرهای مختلفی می‌خوانم و می‌دانم که عده‌ای برای کسب روزی خانواده‌شان، مجبور به کار کردن در این شرایط هستند و کمک زیادی به معیشت آنان نمی‌شود؛ من از آن عده نیز می‌خواهم که نکات بهداشتی را با حساسیت ویژه رعایت کنند.

مظاهری در رابطه با نظرش برای ادامه مسابقات لیگ نوزدهم، گفت: نظرات عجیب و پافشاری چند تیم برای ادامه‌ی مسابقات مهم نیست؛ چرا که سلامتی مردم و ورزشکاران از همه چیز با ارزش‌تر بوده و بسته شدن پرونده لیگ نوزدهم بدون انتخاب قهرمان، بهترین تصمیم ممکن در شرایط کنونی است و همچنین چهار تیم اول لیگ‌ برتر نیز راهی لیگ قهرمانان آسیا شوند.

وی خاطرنشان کرد: این آمادگی را هم داریم که در صورت پایان قطعی کرونا و بازگشت کشورمان به شرایط کاملاً عادی، لیگ را ادامه داده و اختلاف امتیاز با صدر جدول را جبران کنیم. 

به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، دروازه بان ملی پوش تراکتور، تأکید کرد: دلتنگ فوتبال و حضور هودارانمان در ورزشگاه‌ها هستم؛ اما بار دیگر تأکید می‌کنم که خواسته‌های شخصی مهم نیست و تمام فکر و ذکرمان باید معطوف به حفظ سلامت مردم کشورمان باشد.

انتهای پیام