به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا،‌ تیم فوتبال استقلال در چند روز اخیر تمرینات خود را پشت سر می‌گذارد و خود را برای بازی با تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر آماده می‌کند. یکی از دغدغه‌های مهم آبی‌پوشان پایتخت، وضعیت مصدومان این تیم است که حضور آن‌ها همچنان برای داربی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا،‌ تیم فوتبال استقلال در چند روز اخیر تمرینات خود را پشت سر می‌گذارد و خود را برای بازی با تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر آماده می‌کند.

یکی از دغدغه‌های مهم آبی‌پوشان پایتخت، وضعیت مصدومان این تیم است که حضور آن‌ها همچنان برای داربی نامشخص است.

داریوش شجاعیان یکی از مصدومان تیم فوتبال استقلال است که جمعه پس از چند روز، به تمرینات استقلال بازگشت و زیر نظر کادر پزشکی تمرینات خود را پیش برد.

محمد نادری و شیخ دیاباته، از دیگر مصدومان استقلال هستند که وضعیت بهتری نسبت به شجاعیان دارند و احتمال حضور آن‌ها در داربی با توجه به پشت‌سر گذاشتن دوران درمان خود، بیشتر به نظر می‌رسد. این دو بازیکن نیز زیر نظر کادر پزشکی، تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

با توجه به شرایط مصدومان استقلال، باید دید کدام بازیکن تا روز داربی به شرایط بازی می‌رسد و در ترکیب تیم فوتبال استقلال قرار می‌گیرد.

انتهای پیام