به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، محمدجواد محمدی شامگاه شنبه در سخنانی گفت: همزمان با شیوع بیماری کرونا، مسئله قطع چرخه انتقال این بیماری و حضور در منزل به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل قطع شیوع این بیماری مطرح است؛ به همین خاطر ماندن خانواده در منزل طی مدت زمانی که اعلام شده، […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، محمدجواد محمدی شامگاه شنبه در سخنانی گفت: همزمان با شیوع بیماری کرونا، مسئله قطع چرخه انتقال این بیماری و حضور در منزل به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل قطع شیوع این بیماری مطرح است؛ به همین خاطر ماندن خانواده در منزل طی مدت زمانی که اعلام شده، نیاز به یک برنامه‌ریزی درست دارد.

وی تصریح کرد: براین اساس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان به منظور ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه و خانواده‌ها به خصوص کودکان و نوجوانان، مسابقه «خانواده، خلاقیت، شادی» را به صورت استانی برگزار می‌کند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان افزود: این مسابقه فرهنگی، هنری و ادبی در قالب‌های نقاشی (ویژه کودکان و نوجوانان)، نمایش عروسکی (نمایش من و عروسکم به صورت یک یا دو نفره)، شعر و داستان، کاردستی و قصه گویی به صورت مجازی اجرا می‌شود.

محمدی خاطرنشان کرد: کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می‌توانند در این مسابقه شرکت کرده و آثار خود را تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ برای دبیرخانه مجازی این مسابقه در کانون لرستان ارسال کنند.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان آثار خود را پس از فیلمبرداری به صورت افقی با تلفن همراه در زمان‌های یک تا دو دقیقه‌ای به شماره ۰۹۳۷۲۹۰۴۵۵۶ پیام رسان سروش و تلگرام ارسال کنند.