به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی سه به سه کشورمان این روزها آخرین مرحله اردوی خود را برای حضور در مسابقات کاپ آسیا زیر نظر کادر فنی در تالار بسکتبال آزادی پیگیری می‌کند. محمد اوجاقی، عضو تیم ملی بسکتبال سه به سه، در گفتگو با خبرنگار برنا درباره وضعیت […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی سه به سه کشورمان این روزها آخرین مرحله اردوی خود را برای حضور در مسابقات کاپ آسیا زیر نظر کادر فنی در تالار بسکتبال آزادی پیگیری می‌کند.

محمد اوجاقی، عضو تیم ملی بسکتبال سه به سه، در گفتگو با خبرنگار برنا درباره وضعیت کلی تیم پیش از حضور در مسابقات کاپ آسیا عنوان کرد: اولین مرحله اردو با نفرات بیشتر از فروردین کلید خورد، در این مرحله که دومین مرحله محسوب می‌شود با ۹ بازیکن تمرینات را ادامه می‌دهیم و به نظرم کم کم به شرایط ایده آلمان نزدیک شدیم. در این مدت بازی تدارکاتی خاصی نداشتیم ولی چند بازی دوستانه با تیم‌های شهرستانی انجام دادیم که در حفظ آمادگی‌مان بی‌تاثیر نبود.

وی ادامه داد: در اردوی سوم فقط ۴ نفر اعزامی به مسابقات حضور خواهند داشت، بنابراین انتظار می‌رود تمرینات پرفشاری را در این مرحله داشته باشیم. مسابقات کاپ آسیا از نظر فنی سطح بالایی دارد و امیدوارم بتوانیم در این رویداد بهترین نتیجه را به دست بیاوریم.

اوجاقی درخصوص شناخت از حریفان آسیایی اظهار کرد: شناخت نسبی نسبت به اکثر تیم‌ها داریم اما اصلی‌ترین رقبای ما در مرحله انتخابی قطر و فیلیپین خواهند بود. قطعا برای برد این دو تیم برنامه ریزی لازم را انجام خواهیم داد تا با دست پر از مسابقات برگردیم.