«حشمت‌الله فلاحت‌پیشه»، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا در خصوص «سریال گاندو» گفت: مسائل امنیتی موضوعی نیست که در قالب فیلم مطرح شود. در دنیا و هالیوود هم به همین صورت است، فیلم‌هایی که جنبه امنیتی و نظامی دارد در قالب افشای اسناد اطلاعاتی در این کشورها شکل […]

«حشمت‌الله فلاحت‌پیشه»، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا در خصوص «سریال گاندو» گفت: مسائل امنیتی موضوعی نیست که در قالب فیلم مطرح شود. در دنیا و هالیوود هم به همین صورت است، فیلم‌هایی که جنبه امنیتی و نظامی دارد در قالب افشای اسناد اطلاعاتی در این کشورها شکل می‌گیرد.

او ادامه داد:  بعد از ۳۰سال در امریکا و بعد از ۵۰سال در انگلیس اسناد محرمانه منتشر می‌شود و بر اساس این اسناد، ممکن است فیلم‌هایی ساخته شود و گرنه اجازه ورود به اسناد امنیتی به آنها داده نمی‌شود.

فلاحت‌پیشه در ادامه گفت: در ایران اجازه ورود به اسناد امنیتی داده می‌شود و باید در این خصوص حتما یک پروتکل وجود داشته باشد زیرا اثر روانی در جامعه ایجاد می‌کند. کشور ما یک کشور پر دشمنی است و این ملاحضات باید دیده شود نه اینکه به گونه‌ای صورت گیرد که اثر عکس، در میان مردم داشته باشد.