به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ این برنامه به تهیه کنندگی مروه عثمان به بررسی سیاست آمریکا در خاورمیانه بعد از سرنگون شدن پهپاد این کشور پرداخته و تنش های اخیر میان آمریکا و ایران و واکنش کشورهای عربی مانند عربستان و امارات در محکوم کردن اقدام ترامپ برای عدم […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ این برنامه به تهیه کنندگی مروه عثمان به بررسی سیاست آمریکا در خاورمیانه بعد از سرنگون شدن پهپاد این کشور پرداخته و تنش های اخیر میان آمریکا و ایران و واکنش کشورهای عربی مانند عربستان و امارات در محکوم کردن اقدام ترامپ برای عدم حمله نظامی به ایران را مورد واکاوی قرار می دهد.

در ادامه این برنامه تاثیرات درگیری نظامی ایران و آمریکا بر دیگر کشورهای منطقه و گفت وگوی تلفنی ترامپ و بن سلمان بر سر مسئله ایران مورد نقد و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

«جریان خاورمیانه» همچنین ضمن گفت و گو در مورد واکنش های بین المللی نسبت به سرنگونی پهپاد آمریکایی به بحث و بررسی پیرامون موضوعاتی همچون تصمیم ترامپ برای حمله نظامی به ایران، واکنش کشورهای جهان و اتحادیه اروپا در قبال تصمیم آمریکا برای حمله به ایران، واکنش ایران در قبال تهدیدات آمریکا و واکنش روسیه و شخص ولادمیر پوتین نسبت به احتمال درگیری نظامی ایران و آمریکا خواهد پرداخت.

«جریان خاورمیانه» ساعت ۰۰:۰۳ بامداد شنبه ۸ تیر ماه از شبکه پرس تی وی پخش خواهد شد. تکرار این برنامه شنبه ساعت ۰۸:۰۰، دوشنبه ساعت ۰۴:۰۰ و ۱۵:۰۰، سه شنبه ساعت ۲۱:۰۰، پنجشنبه ساعت ۱۹:۰۰ و جمعه ساعت ۱۳:۰۰ پخش می شود.