به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، سردار اشتری سه شنبه شب در سفر به کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد افزود: نیروی انتظامی به لحاظ خدمات رسانی، در نظرسنجی‌های مردمی، در جایگاه برتر قرار دارد. وی با بیان اینکه این امر نشان از اعتماد مردم به […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، سردار اشتری سه شنبه شب در سفر به کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد افزود: نیروی انتظامی به لحاظ خدمات رسانی، در نظرسنجی‌های مردمی، در جایگاه برتر قرار دارد.

وی با بیان اینکه این امر نشان از اعتماد مردم به نیروی انتظامی دارد، گفت: نیروی انتظامی در اجرای مأموریت‌ها بسیار موفق عمل کرد و با توجه به امکانات و بافت جغرافیایی در کهگیلویه و بویراحمد، نیروی انتظامی در اجرای انتخابات عملکرد مطلوبی از خود بر جای گذاشت.

اشتری تصریح کرد: امنیت انتخابات بر عهده نیروی انتظامی بود و اگر هم سو تفاهم‌هایی به ویژه در شوراهای شهر به وقوع پیوست با مدیریت خود مسئولان و همکاری مردم برطرف شد.

وی افزود: نیروی انتظامی از دی ماه سال گذشته، برنامه ریزی های لازم برای برگزاری انتخاباتی با کیفیت و امن را در دستور کار قرار داد.

اشتری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب نیز بعد از انتخابات از دست اندکاران امنیت انتخابات تشکر کرد و این دلگرمی خوبی برای من و همکارانم در سراسر کشور بود.