به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سعید الهویی، مربی گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پس از بازی امشب (جمعه) مقابل استقلال که با شکست این تیم به پایان رسید، اظهار کرد: راجع به بخش فنی باید بگویم که در چند صحنه تمرکزمان را از دست دادیم که منجر به گل دوم شد ولی در […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سعید الهویی، مربی گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پس از بازی امشب (جمعه) مقابل استقلال که با شکست این تیم به پایان رسید، اظهار کرد: راجع به بخش فنی باید بگویم که در چند صحنه تمرکزمان را از دست دادیم که منجر به گل دوم شد ولی در باقی دقایق، بازی در اختیار ما بود و توپ را به تیرک زدیم. از دست دادن این موقعیت‌ها در بازی حساس با استقلال منجر به باخت می‌شود و در لحظات حساس تمرکزمان را از دست دادیم. پیروزی استقلال با اشتباه داور به دست آمد. چه روی خطای اشتباهی که در گل اول برای این تیم گرفت و چه پنالتی‌ای که روی آقاجانپور در نیمه دوم نگرفت. ما در شرایط غیر فوتبالی به استقلال باختیم. اشتباهات داوری همیشه وجود دارد و همیشه هم به ضرر ماست. ما خواهش می‌کنیم که VAR را بیاورند. ما جزو تیم‌هایی هستیم که از نبود VAR ضربه می‌خوریم.

او درباره غیبت قلعه‌نویی در نشست خبری گفت: ما تیم‌های را دیدیم که افراد خارج از کادر فنی یا افرادی که در مهمانی شبانه‌شان شرکت دارند به نشست خبری می‌فرستند. آقای قلعه‌نویی هم وقتی می‌بیند که قانون رعایت نمی‌شود به نشست خبری نمی‌آید. هر وقت همه قانون را رعایت کردند، آقای قلعه‌نویی هم به نشست خبری می‌آید.

انتهای پیام