حسین کلانتری در این مراسم معنوی، گفت: انقلاب اسلامی ایران اعتبارش را مدیون خون شهداست و پاسداشت آرمان‌های شهیدان وظیفه همه دولتمردان و مسئولان است. وی شهدا را اعتبار و حافظ نظام و انقلاب خواند و افزود: شهدا چراغ راه هستند و همه ما باید رهرو و ادامه دهنده راه راستین این ستارگان آسمانی و […]

حسین کلانتری در این مراسم معنوی، گفت: انقلاب اسلامی ایران اعتبارش را مدیون خون شهداست و پاسداشت آرمان‌های شهیدان وظیفه همه دولتمردان و مسئولان است.
وی شهدا را اعتبار و حافظ نظام و انقلاب خواند و افزود: شهدا چراغ راه هستند و همه ما باید رهرو و ادامه دهنده راه راستین این ستارگان آسمانی و پیروان واقعی امام حسین (ع) باشیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد حرکت در مسیر و آموزش در مکتب کربلایی شهدا را رسالتی بزرگ خواند که باید سینه به سینه و نسل به نسل تداوم یابد.
قرار است سه ویژه برنامه شامل تشییع و رژه خودرویی وداع با شهید با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی امروز و فردا برگزار شود.
پیکر مطهر این شهید والامقام فردا راس ساعت ۹ صبح در محوطه صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به خاک سپرده می‌شود.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، لازم به ذکر است که رژه خودرویی عصر امروز (شنبه) در استقبال از پیکر مطهر شهید گمنام تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در شهر یاسوج برگزار شد.

انتهای پیام