تحویل ۱۴۰۰ محصول ایران خودرو از فردا ایران خودرو تحویل ۱۴۰۰ محصول مورد تعهد خود در طرح فروش فوق العاده را فردا کلید می‌زند. به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از صدا و سیما، فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو پس از پایان جلسه کمیته خودرو ستاد تنظیم بازار که با […]

تحویل ۱۴۰۰ محصول ایران خودرو از فردا
ایران خودرو تحویل ۱۴۰۰ محصول مورد تعهد خود در طرح فروش فوق العاده را فردا کلید می‌زند.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از صدا و سیما، فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو پس از پایان جلسه کمیته خودرو ستاد تنظیم بازار که با حضور سرپرست وزارت صمت، معاونان این وزارتخانه، مدیران عامل صنایع خودروسازی کشور و نهاد‌های نظارتی برگزار شد، اظهار کرد: ما در گروه صنعتی ایران خودرو اقدام به فروش فوق العاده خودرو‌ برای تنظیم بازار این محصول کردیم. که درباره آن هیچگونه تعهد معوق نداشتیم و فردا تحویل ۱۴۰۰ محصول خود را به مشتریان کلید خواهیم زد.
۹۷ هزار خودرو در ایران خودرو تولید شد
وی اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۹۷ هزار خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو تولید شده که در مقایسه با تولید ۸۱ هزار خودروی مدت مشابه سال گذشته، از رشد ۱۸ درصدی برخوردار بوده و این در حالی است که ما امسال به علت شیوع ویروس کرونا تولید خود را بعد از تعطیلات نوروز یک هفته دیرتر از سال گذشته آغاز کردیم که اگر این تاخیر یک هفته‌ای نبود تولید خودرو از ابتدای سال تاکنون به بیش از ۱۱۰ هزار دستگاه می‌رسید.

افزایش ۱۸ درصدی تولید ایران‌خودرو؛ رشد ۵۵ درصدی تحویل خودرو‌های سایپا
مقیمی در پایان بیان کرد: با این وجود از ابتدای امسال تاکنون تجاری سازی و تحویل خودرو به مشتریان نیز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از رشد ۵۰ درصدی برخوردار بود.