«حسینعلی امیری»، معاون پارلمانی رئیس جمهور، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا، در خصوص "شکایت برخی نمایندگان از برخی وزرا  در جریان سیل" گفت: من در مجلس شکایتی از وزرا نشنیده ام. موضوع قابل مطرح این است که دولت، وزرای محترم و مجموعه دولت در موضوع سیل بسیار فعال و خوب عمل کردند. او […]

«حسینعلی امیری»، معاون پارلمانی رئیس جمهور، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا، در خصوص "شکایت برخی نمایندگان از برخی وزرا  در جریان سیل" گفت: من در مجلس شکایتی از وزرا نشنیده ام. موضوع قابل مطرح این است که دولت، وزرای محترم و مجموعه دولت در موضوع سیل بسیار فعال و خوب عمل کردند.

او ادامه داد: ۲۵ استان درگیر سیل شدید بود، در این شرایط موضوع سیل به درستی مدیریت شد و این یک افتخار ملی است. اگر شرایط خودمان را با دیگر کشورها در اینگونه حوادث مقایسه کنیم، متوجه خواهیم شد بدلیل اینکه، در کشورهای دیگر تکنولوژی پیشرفته وجود دارد و تحریم های ظالمانه برایشان وجود ندارد، ما موفق عمل کردیم. در جریان سیل هلال احمر نتوانست از خیلی از امکانات به دلیل تحریم های ظالمانه استفاده کند اما خیلی خوب از عهده کار برآمد.

امیری در پایان افزود: مدیریت سیل، یک افتخار ملی است و نباید به دست خودمان این موضوع را تبدیل به محل مناقشه و ایراد کنیم. چندین بار کمیسیونهای مجلس برای پاسخ سوال هایشان در خصوص سیل از وزرا دعوت و آنها در مجلس حضور پیدا کردند و توضیحات لازم داده شد .