– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از جم ، تیم پارس جنوبی‌ جم و چوکا تالش شامگاه یکشنبه در چارچوب رقابت‌های هفته سی و دوم لیگ دسته اول فوتبال جام آزادگان در ورزشگاه تختی جم به مصاف یکدیگر رفتند. تیم پارس جنوبی جم در ۳۱ بازی گذشته با ۱۲ […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از جم ، تیم پارس جنوبی‌ جم و چوکا تالش شامگاه یکشنبه در چارچوب رقابت‌های هفته سی و دوم لیگ دسته اول فوتبال جام آزادگان در ورزشگاه تختی جم به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم پارس جنوبی جم در ۳۱ بازی گذشته با ۱۲ پیروزی، ۷ مساوی و ۲۱ شکست با ۴۳ امتیاز در رده دهم و تیم چوکا تالش با ۳۳ امتیاز در رده شانزدهم جدول لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور قرار دارند.

تیم پارس جنوبی در هفته سی و دوم این رقابت‌ها با ترکیب نیما علیپور، عرفان قهرمانی، میلاد قربان‌زاده، یونس اکبرپور، یاشار احمدی، بهروز هوشمند، محمد عبادزاده، محمد جواد آزاده، سید سجاد موسوی، کیانوش میرزایی، علی فاتحی با سرمربی محمد نصرتی وارد میدان شد.

قضاوت این بازی بر عهده معین ایزدی، وحید امیری ، حسین سعیدنیا و احسان اکبری‌ بود.

در نیمه نخست این رقابت تیم پارس جنوبی تلاش کرد از همان ابتدا در بازی خانگی به گل برتری دست یابد و حملات متعددی بر روی دروازه تیم چوکا تالش تدارک دید.

 ولی شاگردان فرشاد پیوس در نیمه نخست توانستند به گل برتری توسط سعید خردمند دست یابند تا امیدهای  تیم پارس جنوبی جم برای کسب سه امتیاز از بین برود.

برتری تیم چوکا تالش یک نیمه دوام داشت و در نیمه دوم حملات تیم پارس جنوبی برای جبران گل خورده و عدم شکست خانگی به ثمر نشست و گل تساوی توسط  علی فاتحی وارد دروازه چوکا تالش شد.

پس از این گل توسط شاگردان محمد نصرتی، به دنبال گل برتری بودند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با تقسیم امتیازات به پایان رسید تا وضعیت دشواری برای چوکا در جدول رقم بخورد.

سرمربی تیم پارس جنوبی با انتقاد از عملکرد داور اظهار داشت: داور چند موقعیت حساس پارس جنوبی که با خطا تیم حریف بازیکنان متوقف شدند گذشت کرد.

محمد نصرتی با بیان اینکه چند موقعیت تک به تک به گل تبدیل نشد افزود: تیم پارس جنوبی تا لحظه آخر تلاش خود را بکار خواهد بست.

داوران هفته سی‌ودوم لیگ دسته اول فوتبال مشخص شدندلیگ دسته اول فوتبال|تیم شاهین بوشهر برابر تیم هوادار متوقف شدلیگ دسته اول فوتبال| هوادار و بادران متوقف شدند، فجر به صدرنشینان نزدیک‌تر شد/ پیروزی مقتدرانه ملوان و خیبر

تیم پارس جنوبی با این تساوی با ۴۴ امتیاز در رده یازدهم و تیم چوکا تالش با ۳۴ امتیاز در رده شانزدهم جدول لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران قرار گرفتند.

تیم شاهین شهرداری‌ بوشهر از دیگر تیم‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران میهمان تیم ته جدولی گل ریحان البرز بود که توانست با نتیجه ۳ بر صفر سه امتیاز این بازی را کسب کند تا با ۵۳ امتیاز در رده سوم جدول به‌عنوان یکی از مدعیان صعود به لیگ‌ برتر باقی بماند.

گل‌های تیم شاهین بوشهر در این بازی که شامگاه یکشنبه برگزار شد توسط میلاد شعبانلو، میلاد صارمی و مهدی مومنی به ثمر رسید.