– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، تیم شاهین شهرداری بوشهر در هفته ۳۱ رقابت‌های باشگاه‌های دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان شامگاه یکشنبه در ورزشگاه شهید نادر مهدوی میزبان تیم هوادار صدرنشین جدول این رقابت‌ها بود. تیم شاهین بوشهر که در ۳۰ بازی گذشته ۱۲ پیروزی، […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، تیم شاهین شهرداری بوشهر در هفته ۳۱ رقابت‌های باشگاه‌های دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان شامگاه یکشنبه در ورزشگاه شهید نادر مهدوی میزبان تیم هوادار صدرنشین جدول این رقابت‌ها بود.

تیم شاهین بوشهر که در ۳۰ بازی گذشته ۱۲ پیروزی، ۱۳ مساوی و ۵ شکست در کارنامه خود دارد با ۴۹ امتیاز یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر است ولی دو تیم هوادار و بادران با ۵۳ امتیاز در رده‌های اول و دوم جدول قرار دارند و از بیشترین شانس برای صعود به لیگ برتر برخوردار هستند.

شاهین شهرداری بوشهر در این رقابت با ترکیب وحید عزیزی، علی گودرزی، علی محمودی، امین شجاعیان، حمید رضا دیوسالار، میلاد صارمی، علی اکبر حیدری‌نیا، امید سام‌کن، میلاد شعبانلو، مهدی مومنی و شاهین مجیدی و

تیم هوادار با ترکیب مسلم حق‌شناس، امیر حسین پورمحمد، سپهر روزی‌طلب، حسین صادقی، مهدی عبدی، وحید امانی، سجاد دانایی، صادق رضانیا، محمد جواد محمدی،  اسماعیل کیانی، مجتبی محبوب مجاز وارد میدان شدند.

قضاوت این دیدار بر عهده  سید وحید کاظمی، حسن ظهیری و دانیال باشنده بود که شاهینی‌ها چند کارت زرد دریافت کرد.

دو تیم که ۳ امتیاز این رقابت برای آنان با اهمیت است حملات گسترده‌ای بر روی دروازه‌ها تدارک دیدند ولی در نیمه نخست توپ از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

لیگ دسته اول فوتبال| بادران به صعود نزدیک‌تر شد/ تقابل استقلال خوزستان و فجر برنده نداشتلیگ دسته اول فوتبال|شکست خانگی پارس جنوبی جم در مقابل بادران تهرانلیگ دسته اول فوتبال| هوادار صدرنشین ماند، سقوط گل ریحان قطعی شد/ شکست خانگی خیبر مقابل شاهین

در نیمه دوم هم که با فراز و نشیب‌هایی مواجه بود با وجود حمله بر روی دروازه‌ها ولی گلی به ثمر نرسید و در نهایت رقابت دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و هوادار بدون گل به پایان رسید.

تیم شاهین بوشهر با این تساوی ۵۰ امتیاز شد و در رده چهارم و تیم هوادار با ۵۴ امتیاز صدرنشین رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های فوتبال کشور جام آزادگان قرار دارند.