– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، در آخرین دیدار هفته بیست‌وچهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (یکشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت به نتیجه تساوی بدون گل انجامید. این نتیجه […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، در آخرین دیدار هفته بیست‌وچهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (یکشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت به نتیجه تساوی بدون گل انجامید.

این نتیجه در حالی رقم خورد که سپاهان با توجه به پیروزی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان برای پس گرفتن صدر جدول نیاز به کسب سه امتیاز داشت، ولی شاگردان جواد نکونام مانع این مهم شدند. در آن سوی میدان فولاد نیز برای عقب نماندن از کورس کسب سهمیه نیاز به برد داشت که در کسب آن ناکام ماند،‌ بنابراین نتیجه بازی امشب اهواز تنها به نفع پرسپولیس شد که حالا به تنهایی در صدر جدول قرار گرفته است.

در حالی که بازی تهاجمی در دستور کار دو تیم بود، ضربه سر موسی کولیبالی در دقیقه ۱+۹۰ به تیر افقی دروازه سپاهان برخورد کرد تا شاگردان محرم نویدکیا با خوش‌شانسی در این صحنه از شکست رهایی پیدا کنند.

قضاوت این دیدار برعهده مرتضی منصوریان بود. او در این بازی به محمد کریمی از سپاهان کارت زرد نشان داد.

لیگ برتر فوتبال| صعود یک پله‌ای پیکان و نفت با تساوی در شهر قدس