– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، در آخرین دیدار هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس از ساعت ۲۱:۱۰ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت. شاگردان یحیی گل‌محمدی با این تساوی ۵۵ […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، در آخرین دیدار هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس از ساعت ۲۱:۱۰ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

شاگردان یحیی گل‌محمدی با این تساوی ۵۵ امتیازی شدند و همچنان اختلاف دو امتیازی خود در صدر جدول با سپاهان را حفظ کردند. پرسپولیس با توجه به تساوی سپاهان مقابل پیکان این فرصت را داشت تا با برتری مقابل فولاد اختلاف امتیاز خود با سایر رقبا را افزایش دهد که این فرصت را از دست داد.

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس به دلیل سه اخطاره بودن از حضور روی نیمکت تیمش در این مسابقه محروم بود و از روی سکوها عملکرد شاگردانش را تماشا کرد.

ترکیب فولاد: احسان مرادیان، صالح حردانی، موسی کولیبالی، وحید حیدریه، سینا شاه عباسی (۸۳-مهران موسوی)، محمد آبشک، احمد عبدالله‌زاده (۸۶-محمد میری)، آیندا پاتوسی (۸۶-محمد قاسمی‌نژاد)، محمدرضا عباسی (۷۷-فرشاد احمدزاده)، ساسان انصاری و لوسیانو پریرا.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیدجلال حسینی، مهدی شیری، سعید آقایی، احمد نوراللهی، احسان پهلوان، امید عالیشاه (۷۱-سیامک نعمتی)، مهدی ترابی، عیسی آل‌کثیر (۸۶-مهدی عبدی) و شهریار مغانلو (۵۹-وحید امیری).

داور: وحید کاظمی

نیمه اول

دقیقه ۲۶: شوت فنی امید عالیشاه از پشت محوطه جریمه با اختلاف اندک و به شکلی خطرناک از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳: خطای محمد آبشک روی مغانلو به درگیری این دو بازیکن انجامید که داور به همین دلیل به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۰: ضربه ایستگاهی اعلام شده به سود پرسپولیس را امید عالیشاه به دیوار دفاعی فولادی‌ها کوبید.

دقیقه ۵۶: شوت محمد آبشک با اختلاف نسبتاً زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۴: وحید امیری به دلیل خطا روی عباسی از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۶۵: ارسال تند و تیز پاتوسی به شکلی خطرناک از مقابل دروازه پرسپولیس عبور کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۶۶: پاتوسی دیگر اخطاری داور بازی لقب گرفت.

دقیقه ۸۰: کار ترکیبی خوب بازیکنان پرسپولیس و پاس رو به عقب سعید آقایی پشت محوطه جریمه به نوراللهی رسید که مدافعان فولاد به خوبی سد راه شوت هافبک پرسپولیس شدند.

دقیقه ۸۷: شوت سعید آقایی از پشت محوطه با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.