به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم ملی هندبال مردان ایران در مرحله دوم مسابقات هندبال قهرمانی آسیا و انتخابی جهانی، مقابل کویت به میدان رفت و با نتیجه ۲۸ بر ۲۴ پیروز شد. سجاد استکی، لژیونر هندبال ایران و ستاره تیم ملی در بازی‌های قهرمانی آسیا در نیمه اول دیدار با کویت از […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم ملی هندبال مردان ایران در مرحله دوم مسابقات هندبال قهرمانی آسیا و انتخابی جهانی، مقابل کویت به میدان رفت و با نتیجه ۲۸ بر ۲۴ پیروز شد.

سجاد استکی، لژیونر هندبال ایران و ستاره تیم ملی در بازی‌های قهرمانی آسیا در نیمه اول دیدار با کویت از ناحیه همسترینگ پا دچار آسیب‌دیدگی شد و بازی با قطر را از دست داد.

تیم ایران امروز سه‌شنبه (اول بهمن) در یک بازی حساس  مقابل تیم قدرتمند قطر به میدان می‌رود که در صورت پیروزی ضمن صعود  به نیمه‌نهایی، سهمیه جام جهانی ۲۰۲۱ را  هم به دست می‌آورد اما استکی در این مسابقه نمی‌تواند تیم ملی را همراهی کند.
علیرضا حبیبی سرمربی تیم ملی هندبال ایران در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد وضعیت استکی بیان کرد: متاسفانه در نیمه اول بازی با کویت آقای سجاد استکی  که درد کهنه‌ای از ناحیه عضلات همسترینگ داشت، دچار مشکل شد و نتوانست بازی کند. وی سه‌شنبه برای انجام معاینه به پزشک مراجعه می‌کند اما قطعا در بازی با قطر از او استفاده نمی‌کنیم و استراحت می‌کند. منتظریم که ببینیم وضعیتش در روز سوم و در بازی با کره جنوبی به چه صورتی خواهد بود.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مسابقات هندبال قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی از ۲۶ دی تا ۷ بهمن به میزبانی کویت در حال برگزاری است.

انتهای پیام