به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، شاهو نصرتی، ملی‌پوش هندبال ایران با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از تیم‌ملی خداحافظی کرد. نصرتی یکی از لژیونرهای هندبال ایران است که در لیگ رومانی بازی می‌کند. او در پاسخ به خبرنگار ایسنا تایید کرد که از تیم ملی خداحافظی کرده است. نصرتی در بخشی از […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، شاهو نصرتی، ملی‌پوش هندبال ایران با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از تیم‌ملی خداحافظی کرد.

نصرتی یکی از لژیونرهای هندبال ایران است که در لیگ رومانی بازی می‌کند. او در پاسخ به خبرنگار ایسنا تایید کرد که از تیم ملی خداحافظی کرده است.

نصرتی در بخشی از متن خداحافظی خود بیان کرده است: “خوش‌شانس بودم که در یکی از بهترین دوران هندبال ایران و در کنار نسلی از بازیکنانی که استثنایی بودند، بازی کردم. ما موفقیت‌های زیادی را به دست آوردیم  اما شاهد ناامیدی‌های بزرگ هم بودیم و لحظات بسیار دشواری را تجربه کردیم.”

او در پایان نوشته است: “تصمیم‌گیری آسان نیست، هیچ موقع برای شخص یا فردی به تیم ملی نرفتم بلکه تنها برای خانواده و جامعه هندبال و پرچم ایران بازی کردم.”

خداحافظی نصرتی در حالی اتفاق افتاد که تیم‌ ملی ایران ۲۶ دی تا ۷ بهمن مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جهانی را پیش رو دارد.

انتهای پیام