عصر ایران-  کمپانی ایتالیایی آرس دیزاین(Ares Design) یکی از فعالان حوزه تیونینگ خودرو است که توسط دنی بهار مدیرعامل سابق لوتوس تأسیس شده است. یکی از پروژه های جدید این مجموعه روی لندروور دیفندر اجرا شده که این آفرودر کلاسیک را با چهره ای جذاب تر در مقایسه با نسخه استاندارد پیش روی مخاطب قرار […]

عصر ایران-  کمپانی ایتالیایی آرس دیزاین(Ares Design) یکی از فعالان حوزه تیونینگ خودرو است که توسط دنی بهار مدیرعامل سابق لوتوس تأسیس شده است. یکی از پروژه های جدید این مجموعه روی لندروور دیفندر اجرا شده که این آفرودر کلاسیک را با چهره ای جذاب تر در مقایسه با نسخه استاندارد پیش روی مخاطب قرار داده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ از رنگ مشکی براق به عنوان تم اصلی پروژه استفاده شده و در قسمت دماغه تغییراتی شامل بامپر(سپر) باریک خطی با دو ردیف ال ایی دیی داخلی، چراغ های اصلی جدید ال ایی دیی با طراحی بسیار جذاب، لوگوی تیونر و ۳ هود اسکوپ(ورودی هوا) روی درپورش موتور و فندرها(گلگیر) جلب نظر می کنند. رینگ های ۱۸ اینچی اختصاصی و لاستیک های افرودی نیز در نمای جانبی دلبری های خاص خود را دارند.

سقف پانورامیک، جزئیات فیبرکربن، چرم مرغوب برای پوشش قسمت های مختلف داخل کابین، سیستم سرگرمی جدید با پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو و شیشه های برقی از دیگر جذابیت های این خودرو است.

آرس دیزاین برای زیر درپوش موتور نیز برنامه های ویژه ای داشته است! اینجا موتور استاندارد حذف و یک نمونه ۴٫۸ لیتری ۸ سیلندر تنفس طبیعی با ۲۸۲ اسب بخار خروجی و گشتاور ۴۴۰ نیوتن متر جایگزین شده است. پیشرانه با جعبه دنده تقویت شده ۶ سرعته اتوماتیک هماهنگ شده است. اکسل تقویت شده و سیستم تعلیق قابل تنظیم الکترونیکی نیز کیفیت سواری افرود دیفندر آرس دیزاین را تضمین میکند. ارتفاع خودرو در مقایسه با نسخه استاندارد ۳۵ میلیمتر افزایش یافته است.

در سیستم ترمز نیز از کالیپرهای ۶ پیستونه برند حرفه ای AP ریسینگ استفاده شده است.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط تیونر، آماده سازی هر دستگاه از زمان ثبت سفارش ۳ ماه طول می کشد. مشتریان می توانند تمامی قسمت های داخل کابین را به سلیقه خود شخصی سازی کنند که یکی از انتخاب های جذاب آنها تریم آلومینیومی است.

مازیار دانیالی

بیشتر بخوانید:

*خودروی سفارشی انگلیسی با ردپایی از جنرال موتورز! (+تصاویر) *دیفندر الکتریکی با قلب تسلا؛ محصولی از E.C.D اتوموتیو دیزاین(+تصاویر) *یک آفرودر سنتی در مدل ۲۰۲۰ معرفی شد/ جان سخت ترین دیفندر تمام دوران (+تصاویر)