عصر ایران- پولو محصولی در گروه فولکس واگن است که از سال ۱۹۷۵ تا کنون روی خط تولید قرار دارد. این خودرو که در سگمنت بی قرار می گیرد برای بازارهای اروپایی و بین المللی در کلاس های بدنه هاچ بک، سالن و استیت ارائه شده است. نسل اول در سال ۱۹۷۵، نسل دوم در […]

عصر ایران- پولو محصولی در گروه فولکس واگن است که از سال ۱۹۷۵ تا کنون روی خط تولید قرار دارد. این خودرو که در سگمنت بی قرار می گیرد برای بازارهای اروپایی و بین المللی در کلاس های بدنه هاچ بک، سالن و استیت ارائه شده است.

نسل اول در سال ۱۹۷۵، نسل دوم در سال ۱۹۸۱، نسل سوم ۱۹۹۴، نسل چهارم ۲۰۰۲، نسل پنجم ۲۰۰۹ و نسل ششم در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند. در فاصله سال های مورد اشاره تریم های پرفورمنس، نسخه های مختلف فیس لیفت و ویژه بازار هدف نیز ارائه شده اند.

نسل اول نسل اول دوم دوم سوم سوم چهارم چهارم پنجم پنجم ششم ششم

اخیرا تصاویر مربوط به فولکس واگن پولو GTI مدل ۲۰۲۱ نسخه فیس لیفت روی خط رسانه های خودرویی قرار گرفته که در ادامه نگاهی به اطلاعات مرتبط با آن خواهیم داشت.

این خودروی هاچ بک با هدلایت های جدید، چراغ های اصلی عقب توسعه یافته تر و همچنین جزئیات مکمل قرمز رنگ که نشان از تریم جی تی آی است، ارائه می شود. به آنچه اشاره شد، باید خروجی اگزوز دوقلو، رینگ های دو رنگ آلومینیومی، سیستم ترمز جدید با کالیپرهای قرمز رنگ و … را نیز اضافه کنیم.

در بخش پیشرانه از نمونه قدرتمند موتورهای TSI استفاده می شود که جزئیات آن شامل ۴ سیلندر توربوشارژ ۲ لیتری با ۲۰۴ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۲۰ نیوتن متر خواهد بود. در بخش جعبه دنده فعلا نمونه ۶ سرعته دستی تایید شده است.

فضای داخل کابین نسخه فیس لیفت نیز در نوع خود یک محیط اسپرت دلربا است که می توان حضور نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر، نمایشگر ۹٫۲ اینچی لمسی سیستم سرگرمی و سیستم تهویه جدید شبیه به آنچه که در تیگوان و آرتئون حضور دارد را نقطه عطف آن دانست.

مازیار دانیالی

بیشتر بخوانید:

*اطلس SEL بیس کمپ ۲۰۲۱؛ شاسی بلند پرمصرف فولکس واگن! (+عکس) *جِتا ۲۰۲۰؛ سدان اقتصادی فولکس واگن با پیشرانه توربو و کابین فناورانه (+عکس) *آی دی.۴ مدل ۲۰۲۱؛ کراس اوور الکتریکی و اقتصادی فولکس واگن وارد بازار می شود (+عکس)