فال روزانه چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است تولدتان را تبریک می‌گوییم، در سالی که در پیش‌رو دارید از چیزی هراس نداشته باشید و با جسارت بیشتر، حق‌تان را از روزگار بگیرید. پیشرفت‌های چشمگیری خواهید داشت و افرادی که چشم دیدن بالارفتن شما از نردبان موفقیت را ندارند به […]

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تولدتان را تبریک می‌گوییم، در سالی که در پیش‌رو دارید از چیزی هراس نداشته باشید و با جسارت بیشتر، حق‌تان را از روزگار بگیرید. پیشرفت‌های چشمگیری خواهید داشت و افرادی که چشم دیدن بالارفتن شما از نردبان موفقیت را ندارند به شما رشک خواهند ورزید. اما شما دست از تلاش نکشید و راه خودتان را ادامه دهید. در ماه دی و بهمن که پیش‌روی شما است دوستان‌تان به کمک می‌آیند و شما را با مشکلات تنها نمی‌گذارند. جسارت و تلاشی که در پیش‌گرفته‌اید در ماه اسفند به بار می‌نشیند و در تیر ماه سال آینده با فردی برخورد می‌کنید، این برخورد در ابتدا به کدورت ختم می‌شود، اما در نهایت میان شما و این فرد دوستی عمیقی شکل می‌گیرد و این رفاقت زمینه‌هایی برای افزایش درآمدِ شما را به دنبال خواهد داشت. تمام تلاش خود را در شهریور ماه سال آینده به خرج دهید و مطمئن باشید خاطره‌های خوشی از این روزها در ذهن شما و دیگران باقی می‌ماند. مهر و آبان سال آینده بهترین زمان برای استراحت و بازدید از دوستان و اعضای فامیل است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کاری مهم را باید انجام می‌دادید اما به دلیل بیماری از انجام آن بازمانده‌اید، خودتان را سرزنش نکنید و اجازه ندهید روزتان خراب شود. حال اعضای خانواده را جویا شوید و ثابت کنید که در غم‌و‌شادی در کنارشان هستید. مدتی است که می‌خواهید به عشق‌زندگی‌تان پیشنهاد ازدواج دهید، امروز وقت خوبی برای خواستگاری است. در محل کار با مشکلات جدیدی روبرو می‌شوید، برای حل این مشکلات سیاست به‌خرج دهید و به گونه‌ای رفتار کنید که موقعیت شغلی‌تان به خطر نیافتد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز وقت فراغت زیادی دارید، از این فرصت برای رسیدگی به خودتان بهره بگیرید و سلامت جسمی و ظاهری‌تان را ارتقا دهید. وقت آن فرا رسیده که هنر پس‌‌انداز و صرفه‌جویی را فرا بگیرید تا از اندوخته‌هایتان بهره بیشتری ببرید. از صبح که از خواب بلند‌ شده‌اید شکوفه عشق در دل شما جوانه‌زده و دنیا را از نگاهی عاشقانه نظاره می‌کنید. امروز به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که بیشتر از همیشه دوستش دارید. تصمیم مهم و حیاتی در پیش‌روی شما است و چند روزی می‌شود که برای اتخاذ این تصمیم، این دست‌‌و‌آن‌دست می‌کنید. امروز دل‌تان را یک‌دل کنید و این تصمیم را بگیرید، مطمئن باشید از این تصمیم ضرر نمی‌کنید و دستاورد خوبی را تجربه خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تمام افکار منفی را از ذهن‌تان بیرون کنید و فقط به چیزهای مثبت فکر کنید. اگر در محل کار با یکی از نزدیکان شراکت دارید، امروز حواس‌تان باشد چرا که ضرر مالی بزرگی در پیش‌روی شما است. کار خیر و خداپسندانه‌ای انجام داده‌اید و بابت انجام این کار احساس بسیار خوبی به شما دست داده است. در محل کار از انجام کار مهمی شانه خالی کرده‌اید، فراموش نکنید که ادامه این رفتار عواقب بدی برای شغل‌ و حرفه شما به دنبال دارد. مدت زیادی است که به خودتان قول می‌دهید از فردا ورزش خواهید کرد، اما این فردا هرگز نمی‌رسد و آنقدر ورزش نکرده‌اید که سلامت بدن‌تان به خطر افتاده است. از همین امروز به خودتان قول بدهید که از فردا حتماً ورزش خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از دوستان یا آشنایان رفتار خودخواهانه‌ای را در قبال شما در پیش‌گرفته و از این رفتار به تنگ آمده‌اید. این ناراحتی را با او در میان بگذارید و به وی بگویید که با رفتار خودخواهانه کار به جایی نخواهد برد. انسان دست‌و‌دلبازی هستید و بیش‌ازحد برای دیگران ولخرجی می‌کنید، این رفتار را کنار بگذارید، چرا که در زمان گرفتاری افرادی که پول زیادی برای‌شان خرج کرده‌اید، دست شما را نخواهند گرفت. مدت‌ها است که درگیر انجام کار مهمی هستید، امروز این کار مهم با موفقیت به پایان می‌رسد و بهتر است به خودتان مرخصی بدهید و جشن بگیرید. فراموش نکنید که از دست هیچ کسی به اندازه خودتان برای شما کاری بر نمی‌آید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان رفتاری برخلاف میل شما انجام می‌دهد و حسابی شما را دلخور می‌کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز بسیار شلوغی در پیش‌رو دارید و به شما حق می‌دهیم اگر بابت این شلوغی‌ها اعصاب‌تان خورد شود. مدت زیادی است که فکر گرفتن وام هستید و امروز خبر خوشی از پرداخت این وام به دست شما خواهد رسید. خبر بسیار خوشایندی به دست شما می‌رسد، این خبر را با اعضای خانواده به‌اشتراک بگذارید و آنها را در شادی‌تان سهیم کنید. قصد دارید فرد مهمی را به منزل‌تان دعوت کنید، اما امروز روز خوبی برای مهمانی‌دادن نیست و این مهمانی را به آینده موکول نمایید. مدتی است که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان توجه زیادی نمی‌کنید و این بی‌توجهی اسباب دلخوری او را فراهم کرده است.

فـال روزانـه - Daily Omen

گفته‌های یکی از دوستان‌تان را درست متوجه نشده‌اید و این کژفهمی باعث شده تا رفتار ناخوشاندی با او داشته باشید. قضاوت زودهنگام را کنار بگذارید و تمام جوانب را در تعامل با دیگران در نظر بگیرید. اسرار مالی خود را با کسی درمیان نگذارید و نقشه‌هایی که برای آینده کشیده‌اید را به کسی نگویید. امروز بعد‌ازظهر دوستی قدیمی به شما زنگ می‌زند و خاطره‌های خوش گذشته را زنده می‌کند. بهتر است در محل کار بیش‌ازحد صحبت نکنید چرا که گفته‌ها و رفتار شما زیرنظر است و ممکن است حرف‌های شما بازخورد منفی روی کارتان داشته باشد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید شما را دوست دارد، اما این محبت را به زبان نمی‌آورد، برای اینکه عشق همسرتان را باور کنید کافی است امروز رفتارش را در قبال خودتان زیر نظر بگیرید و متوجه شوید که شما را عاشقانه می‌پرستد.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت‌ها است که رویایی را در سر می‌پرورانید و امروز این رؤیا حقیقت پیدا می‌کند، از این اتفاق بیش از حد خوشحال نشوید چرا که خوشحالی زیاد ممکن است دردسرهایی را برای شما درست کند. امروز با فردی دنیا‌دیده صحبت می‌کنید و این فرد شما را به پس‌انداز و صرفه‌جویی نصیحت خواهد کرد، این نصیحت را آویزه‌ گوش کنید، در غیر این‌صورت احتمال اینکه در آینده کشتی‌های‌تان غرق شود و نیازمند پول شوید بسیار است. کارهای شما در محل کار به خوبی پیش‌ نمی‌رود و یکی از همکاران به‌خوبی قادر به انجام کارها نیست، امروز با این همکار صحبت کنید و به او بفهمانید که باید تلاش بیشتری در محل کار به خرج دهد. روابط‌عمومی بسیار خوبی دارید و از این ویژگی‌ برای ارتقا و پیشرفت در کار کمک بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان مردم‌دار و نوع‌دوستی هستید و این اخلاق باعث شده تا اطرافیان برای حل مشکلات از شما کمک بگیرند، نوع‌دوستی هیچ اشکالی ندارد به‌ شرط اینکه زندگی خودتان را فراموش نکنید و بیش‌‌از‌حد غرق حل مشکل دیگران نشوید. امروز کار خاصی برای انجام دادن ندارید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و دستی‌ به‌ سر خانه‌ و زندگی‌تان بکشید و کاری کنید که اعضای خانواده قدردان شما باشند. رابطه‌ای جدید را آغاز کرده‌اید و شناخت زیادی از یکدیگر ندارید، امروز زمان خوبی است که با هم بیشتر صحبت کنید و از دیدگا‌‌ه‌های یکدیگر به زندگی آشنا شوید. علاقه زیادی به فراگیری هنر یا تخصص خاصی دارید، به این علاقه اهمیت دهید و مطمئن باشید چیزهایی که امروز فرا می‌گیرید، در آینده گره‌گشای کار شما خواهند بود. روحیه‌ای خوش‌طبع و خوش‌مشرب دارید، از این روحیه برای جلو‌بردن اهداف‌تان کمک بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خسته‌کننده‌ای در پیش‌روی شما است و همسر یا یکی از دوستان نزدیک‌تان امروز برنامه‌ای خاص برای شما تدارک دیده و روز شما را از رخوت و خستگی بیرون می‌آورد. اهمیتی به رژیم‌غذایی‌تان نمی‌دهید، خوردن خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید و برای اینکه همیشه تندرست باقی بمانید حتماً ورزش کنید. نقشه‌های زیادی برای پیشرفت و موفقیت در سر دارید و امروز زمانی خوبی است که به این نقشه‌ها جامه عمل بپوشانید. امروز از صبح‌ که از خواب بلند شده‌اید به خودتان قول داده‌اید که وقتی را به خودتان اختصاص خواهید داد، اما نقشه‌های‌تان نقش برآب می‌شود و فرصتی برای خلوت‌کردن با خودتان پیدا نمی‌کنید. آتش عشق میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان در حال خاکسترشدن است و قبل از اینکه دیر شود، حتماً با او صحبت کنید و برنامه‌ای برای تفریح و گردش بریزید و رابطه‌تان را قوی‌تر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

سلامت جسمی‌ شما در خطر است و قبل از اینکه خدای ناکرده حال‌تان از چیزی که هست بدتر شود، به پزشک خانوادگی‌تان مراجعه کنید. امروز روز خوبی برای سرمایه‌گذاری نیست و از بستن هرگونه قرارداد مالی خودداری نمایید. امروز به خودتان وعده ‌داده‌اید که کار مورد‌علاقه‌تان را انجام دهید، اما به اندازه‌ای‌ سرتان شلوغ می‌شود که حتی فرصت سر خاراندن هم پیدا نخواهید کرد. 

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت‌ها است که بیماری مزمنی گریبان شما را گرفته، اما امروز احساس می‌کنید که حال‌تان رو به بهبود است و در چند روز آینده کاملاً خوب خواهید شد. اهل ولخرجی هستید و پول‌تان را برای خرید چیزهای غیرضروری به هدر می‌روید، از امروز تصمیم بگیرید که ولخرجی‌ را کنار بگذارید و اگر نمی‌خواهید در آینده دست‌تان پیش کسی دراز شود، زندگی صرفه‌جویانه‌ای را در پیش بگیرید. روزهای سختی را در محل‌کار سپری کرده‌اید و امروز زحمات شما به بار می‌نشیند و خستگی‌تان حسابی در خواهد رفت. اگر از تنهایی رنج می‌برید و دنبال پیدا‌کردن یار و شریک زندگی می‌گردید، پیشنهاد می‌کنیم دستی به سروروی خود بکشید، چرا که امروز موقعیتی مناسب برای عشقی آتشین در انتظار شما است.

فـال روزانـه - Daily Omen

شخصیت محکم و با اعتماد‌به‌نفسی دارید، از این روحیه به نفع خودتان استفاده کنید و آینده‌ای درخشان را رقم بزنید. امروز زمان خوبی برای گردش و تفریح است و بعدازظهر دست اعضای منزل را بگیرید و برای خرید و تفریح بیرون بروید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه عاشق شما می‌شود. رقابتی سخت در محل کار یا منزل را تجربه می‌کنید، برای پیروزی در این رقابت از نیروی ذهنی و تمرکز بالایی که دارید کمک بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen