‌به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا‌، محمد کاظم نظری در نشست خبری کمیته‌های تخصصی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، افزود: بیش از ۸۰ کارگاه پیشگیری از اعتیاد توسط سمن‌ها برگزار شده است. نظری همچنین از برگزاری ۱۵ نمایشگاه با محوریت بخش‌های مختلف خبر داد و بیان کرد: آگاهی بخشی به جامعه به […]

‌به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا‌، محمد کاظم نظری در نشست خبری کمیته‌های تخصصی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، افزود: بیش از ۸۰ کارگاه پیشگیری از اعتیاد توسط سمن‌ها برگزار شده است.

نظری همچنین از برگزاری ۱۵ نمایشگاه با محوریت بخش‌های مختلف خبر داد و بیان کرد: آگاهی بخشی به جامعه به عنوان بخشی از محور فعالیت این نمایشگاه‌ها بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار با اشاره به ارسال ۱۴ طرح اشتغال زایی توسط سمن‌های حوزه مقابله با مواد مخدر به سطح کشور با خروجی تأیید ۹ طرح، گفت: اشتغال زایی برای بخشی از جامعه هدف از طریق این ظرفیت محقق شد.

نظری فرهنگ سازی و توسعه مشارکت‌های مردمی در مقابله با آسیب‌های اجتماعی را یک نیاز ضروری دانست و گفت: کنترل و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تعامل و همکاری بخش‌های مختلف را طلب می‌کند.

نظری با اشاره به فعالیت کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد، تصریح کرد: پیشگیری در حوزه مواد مخدر کاهش آسیب‌های بعدی با هزینه کمتر را رقم می‌زند.

انتهای پیام