– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، جان‌لوکا پتراکی پس از یک سال فعالیت به عنوان مدیر ورزشی رم، حکم تعلیق را از سوی مدیر باشگاه دریافت کرد. او  با جیمز پالوتا، مالک آمریکایی رم  مشکل پیدا کرده و  این اختلاف احتمالا منجر به جدایی او از رم در پایان فصل می‌شود. جیمز […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، جان‌لوکا پتراکی پس از یک سال فعالیت به عنوان مدیر ورزشی رم، حکم تعلیق را از سوی مدیر باشگاه دریافت کرد.

او  با جیمز پالوتا، مالک آمریکایی رم  مشکل پیدا کرده و  این اختلاف احتمالا منجر به جدایی او از رم در پایان فصل می‌شود. جیمز پالوتا در این مورد حتی تا پایان فصل هم صبر نکرد و اکنون فعالیت جانلوکا پتراکی در رم به حالت تعلیق درآمده است. قرارداد پتراکی با رم تا سال ۲۰۲۲ معتبر است. پالوتا فعلا قصد اخراج پتراکی را ندارد چون در این‌صورت باید دستمزد کامل او را بپردازد. جالوروسی امیدوار است پس از توافق با پتراکی، او را از سمت مدیر ورزشی باشگاه برکنار کند.  پس از تعلیق پتراکی فعلا گودیو فینگا، مدیر اجرایی باشگاه به امور نقل و انتقالات رسیدگی می‌کند.

گفته می شود مورگان دی‌سانتیس، دروازه بان سابق رم بهعنوان مدیر ورزشی جدید این باشگاه انتخاب خواهد شد. دی سانتیس جوان در این راه از فرانکو بالدینی مشورت می‌گیرد.

گالیانی: برای قهرمانی ناپولی به اندازه قهرمانی سال ۲۰۰۳ میلان خوشحالی کردم