صارم رضایی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا جمعیت هلال‌احمر لرستان با برپایی پست‌های بازرسی سلامت در ۳۲ نقطه استان در حال خدمت‌رسانی غربالگری سلامت است. وی تصریح کرد: هدف از برپایی پست‌های سلامت کمک به ارتقاء سلامت و حفظ ایمنی اقشار مختلف مردم پایش و غربالگری مسافرین در مبادی ورودی خروجی‌های شهرها، […]

صارم رضایی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا جمعیت هلال‌احمر لرستان با برپایی پست‌های بازرسی سلامت در ۳۲ نقطه استان در حال خدمت‌رسانی غربالگری سلامت است.

وی تصریح کرد: هدف از برپایی پست‌های سلامت کمک به ارتقاء سلامت و حفظ ایمنی اقشار مختلف مردم پایش و غربالگری مسافرین در مبادی ورودی خروجی‌های شهرها، شناسایی افراد مشکوک به بیماری و ارجاع به نظام سلامت، قطع کردن زنجیره انسانی انتقال ویروس کووید ۱۹ از افراد ناقل به افراد سالم و همچنین ارائه آموزش‌های عمومی و همگانی در خصوص ویروس کرونا است.

 مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان بیان کرد: تعداد نیروهای بکار برده تا به حال متشکل از کارکنان و اعضا شامل ۲ هزار و ۲۶۴ نفر به‌روز در پست‌های بازرسی سلامت هستند.

رضایی با بیان اینکه جمعیت هلال‌احمر لرستان با تمام پتانسیل خود مشغول انجام خدمت به هم‌استانی‌هایمان است ابراز امیدواری کرد: با شکست این ویروس شاهد بازگشت آرامش به خانه‌هایمان باشیم.

انتهای پیام