به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ آزاده زمان‌پور، کارشناس بسکتبال، درباره عملکرد تیم ملی سه به سه کشورمان در مسابقات کاپ آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: متاسفانه نتیجه به دست آمده دور از انتظار بود، بچه‌های ما پتانسیل و توانایی بالایی حداقل در بخش سه نفره دارند و […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ آزاده زمان‌پور، کارشناس بسکتبال، درباره عملکرد تیم ملی سه به سه کشورمان در مسابقات کاپ آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: متاسفانه نتیجه به دست آمده دور از انتظار بود، بچه‌های ما پتانسیل و توانایی بالایی حداقل در بخش سه نفره دارند و انتظار می‌رفت نتیجه بهتری به دست بیاید.

وی ادامه داد: من پیش بینی دیگری برای نتیجه این رقابت‌ها داشتم و احساس می‌کردم خیلی راحت می‌توانیم از گروه‌مان صعود کنیم و حتی به مراحل بالاتر هم برسیم اما مسابقات قابل پیش بینی نیست و یک اتفاق کوچک می‌تواند نتیجه را عوض کند.

زمان‌پور اضافه کرد: در مجموع در این رقابت‌ها تیم ملی عملکرد خوبی نداشت. هر دو بازی را تماشا کردم و احساس می‌کنم بچه‌ها با توجه به تمریناتی که سپری کرده بودند از نظر بدنی آمادگی لازم را نداشتند.

وی درباره حضور این تیم در مسابقات جهانی فیلیپن نیز گفت: قطعا بازی در مسابقات جهانی ساده نخواهد بود. این مسابقات همانطور که از اسمش پیداست بهترین‌های جهان در آن حضور دارند. پیش از این مسابقات کاپ آسیا را فرصت مناسبی برای کسب تجربه و ایجاد انگیزه پیش از حضور در مسابقات جهانی برای تیم می‌دانستم اما الان کمی شرایط فرق می‌کند و قطعا کار راحتی در مسابقات جهانی نخواهیم داشت.