به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران پس از برد این تیم برابر ایتالیا و قهرمانی تاریخی در رقابت‌های قهرمانی جهان، گف: بازی سختی بود و از ابتدا هم پیش‌بینی بازی سختی را می‌کردیم. همه تلاشمان کردیم تا این مسابقات به بهترین نحو به پایان برسد و […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران پس از برد این تیم برابر ایتالیا و قهرمانی تاریخی در رقابت‌های قهرمانی جهان، گف: بازی سختی بود و از ابتدا هم پیش‌بینی بازی سختی را می‌کردیم. همه تلاشمان کردیم تا این مسابقات به بهترین نحو به پایان برسد و خوشحالم‌ که موفق شدیم. این برد و قهرمانی را به همه و جامعه بزرگ والیبال تبریک می‌گویم.

او در مورد باخت‌های ایران در دور گذشته مسابقات، گفت: نباید زود قضاوت کرد. ما با برنامه پیش رفتیم و کارهایی که می‌خواستیم را انجام دادیم. با استراتژی به فینال رسیدیم و در فینال هم تیمی که باخت نداشت را به مخمصه انداختیم و بردیم. حتی فکر می‌کنم می‌توانستیم سه بر یک باید برنده باشیم.

عطایی در مورد تاثیر حضور ولاسکو روی نیمکت کادرفنی ایتالیا نیز گفت: من فکر می‌کنم چندباری تاکتیک را تغییر دادیم و برداشت من این است که ولاسکو اطلاعات می‌داد و حتی آنالیزورهای ما می‌گفتند به کادرفنی ایتالیا اطلاعات می‌دهد.

او در پایان گفت: این قهرمانی را تقدیم مردم خوب کشورم می‌کنم و خوشحالم از خوشحالی آن‌ها.

انتهای پیام