به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ آرمین سهرابیان بازیکنی که فصل پیش جزو بازیکنان تاثیر گذار آبی پوشان پایتخت بود، از سوی استراماچونی به دلایل غیرفنی کنار گذاشته شده بود معتقد است اگر وینفرد شفر در استقلال می ماند ما امسال مدعی اصلی قهرمانی بودیم.   آرمین سهرابیان با بیان این […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ آرمین سهرابیان بازیکنی که فصل پیش جزو بازیکنان تاثیر گذار آبی پوشان پایتخت بود، از سوی استراماچونی به دلایل غیرفنی کنار گذاشته شده بود معتقد است اگر وینفرد شفر در استقلال می ماند ما امسال مدعی اصلی قهرمانی بودیم.

 

آرمین سهرابیان با بیان این مطلب گفت: به گوش استراماچونی رسانده بودند که بهترین دفاع چپ را برای تیمت می آوریم که او حاج صفی است. موضوع خنده دار و انتقالی که زیرصفر است. من سهمیه زیر ۲۵ سال در تیم محسوب می شوم و نمی دانم چرا حرف هایی را به من زدند و از تیم کنار گذاشته شدم.

اخراجی سابق تیم فوتبال استقلال قرار است با فسخ قرارداد راهی تیم دیگری شود و البته اینکه او در قیاس خود با هافبک سرخ‌پوشان تبریزی بر آشفته شده و آن را خنده دار می خواند. به هرحال باید منتظر ماند و دید این بازیکن در لیگ نوزدهم به کدام تیم خواهد رفت.