– اخبار ورزشی – ایمان عالمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص پیروزی ۲ بر صفر استقلال مقابل پدیده اظهار داشت:  شروع بازی کسل کننده بود ولی در نیمه دوم با آمدن قایدی بازی شکل و شمایل بازی استقلال تغییر کرد. با پابه‌توپ شدن قایدی شرایط استقلال متفاوت شد، او یک پاس […]

– اخبار ورزشی –

ایمان عالمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص پیروزی ۲ بر صفر استقلال مقابل پدیده اظهار داشت:  شروع بازی کسل کننده بود ولی در نیمه دوم با آمدن قایدی بازی شکل و شمایل بازی استقلال تغییر کرد. با پابه‌توپ شدن قایدی شرایط استقلال متفاوت شد، او یک پاس گل داد و گل دوم را هم به ثمر رساند و تاثیر مستقیمی در پیروزی استقلال داشت. پدیده در ۲۰ دقیقه آخر بهتر بازی کرد و می‌توانست گل مساوی را هم به ثمر برساند.

وی با توجه به حواشی‌ که استقلال در چند روز اخیر داشت، عنوان کرد: دود بحث‌های مدیریتی و صحبت‌هایی که کادرفنی درباره مسائل تیم کردند، به چشم طرفداران و تیم می‌رود. یکسری از بازیکنان مثل شیخ دیاباته، اسماعیلی و میلیچ در کنار تیم نبودند. مشکلات خط دفاعی استقلال همچنان ادامه دارد. از سوی دیگر هنوز نتوانستیم بازیکنی را جایگزین علی کریمی کنیم و میانه میدان با ضعف روبه‌رو است. در کل بازی دلچسبی را شاهد نبودیم و فقط در اواخر بازی دو تیم نمایش بهتری داشتند. 

بازیکن پیشین استقلال ادامه داد: جبهه‌گیری‌ها و حواشی که در این مدت وجود داشت در عملکرد تیم مشهود بود و تیم انسجام لازم را نداشت. مسابقات حدود ۲۰ روز تعطیل بود و استقلال هم با ترکیب کاملش نتوانست بازی کند. وقتی مجیدی تمام نفراتش را در اختیار داشته باشد بهتر می‌توانیم درباره این تیم نظر دهیم. آنچه مشخص است اینکه هرچه زودتر باید حاشیه‌ها جمع و بحث‌های مدیریتی حل شود تا تیم به ثبات لازم برسد. باید تمام خواسته‌های کادرفنی از لحاظ امکانات تمرینی، پرداخت پول بازیکنان و … را تامین کنیم تا تیم دغدغه‌ای نداشته باشد.  

عالمی در خصوص دیدار استقلال مقابل پرسپولیس در جام حذفی که قرار است ۲۴ تیر برگزار شود خاطرنشان کرد: بازی با پرسپولیس مثل همیشه جذابیت خاص خودش را دارد و امیدوارم تا زمان برگزاری دربی استقلال به آرامش برسد و تیم مجیدی بدون مشکل به مصاف پرسپولیس برود. سرخپوشان هم شرایط خوبی دارند و قهرمان سوپرجام شدند و حضور پرتعداد بازیکنان این تیم در تیم ملی، پرسپولیس را از در شرایط خوبی قرار داده است.  قطعا هر دو تیم با تمام توان به مصاف هم خواهند رفت و یک بازی زیبا را از هر دو تیم شاهد خواهیم بود. 

مجیدی: هر کاری کنند، استقلال پیروز می‌شود