در دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی ( کیش اینوکس ۲۰۲۳) با امضای تفاهم‌نامه بین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و شرکت بیمه البرز، از طرح بلوط رونمایی شد.   به گزارش خبرنما به نقل از  روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در طرح بلوط همه هموطنان می‌توانند برای خرید انواع […]

در دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی ( کیش اینوکس ۲۰۲۳) با امضای تفاهم‌نامه بین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و شرکت بیمه البرز، از طرح بلوط رونمایی شد.

 

به گزارش خبرنما به نقل از  روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در طرح بلوط همه هموطنان می‌توانند برای خرید انواع بیمه‌نامه از شرکت بیمه البرز، وام ۳۰۰ میلیون ریالی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را دریافت کنند.
بهره‌مندی از وام قرض‌الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال و عدم مراجعه به شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از جمله مزایای طرح بلوط بیمه البرز به شمار می‌رود.
هموطنان برای بهره‌مندی از طرح بلوط البرز می‌توانند با مراجعه به یکی از دفاتر نمایندگی بیمه البرز در سراسر کشور بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود را به‌صورت اقساطی و با بازپرداخت ۱۲ ماهه (بدون پیش‌پرداخت) از شبکه فروش شرکت بیمه البرز خریداری کنند.
از آنجایی که درخت بلوط نماد قدرت و استقامت است و در چند دهه اخیر به این گنجینه طبیعی محیط زیست کشور آسیب زیادی وارد شده و به شدت نیازمند توجه و آگاهی‌رسانی است، نام این درخت برای طرح مذکور انتخاب شده است.