– اخبار ورزشی – بیژن طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر اظهار داشت: بازی متعادلی بود. آلومینیوم در نیمه نخست بازی روانی انجام داد و استقلال فرصت آنچنان خاصی در این نیمه نداشت، اما در نیمه دوم موقعیت‌هایی بدست آورد.  […]

– اخبار ورزشی –

بیژن طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر اظهار داشت: بازی متعادلی بود. آلومینیوم در نیمه نخست بازی روانی انجام داد و استقلال فرصت آنچنان خاصی در این نیمه نداشت، اما در نیمه دوم موقعیت‌هایی بدست آورد. 

وی افزود: استقلال مانند بازی‌های قبل نبود. اگر این تیم در دیدارهای قبلی پیروز شد، به خاطر هافبک‌هایش بود، اما در دیدار با آلومینیوم این هافبک‌های حریف بودند که بهتر بازی کردند. اگر چه استقلال مثل بازی‌های قبل نبود، اما گل سالم این تیم را نگرفتند. نمی‌دانم درباره اشتباهات داوری علیه استقلال چه چیزی بگویم. نتیجه برنمی‌گردد و کاری نمی‌توان انجام داد. استقلال باید فاصله امتیازی‌اش را حفظ کند تا سهمیه آسیا را بگیرد و به فکر قهرمانی در جام حذفی باشد. 

پیشکسوت استقلال در خصوص اظهارات فرهاد مجیدی پس از بازی با آلومینیوم گفت: چند وقت است که می‌گوییم استقلال تنها است و هواداران گناه دارند. استقلال بی سر و سامان شده است و کسی هم پاسخگو نیست. مجیدی خودش همه کاره استقلال است و به بازیکنان پاداش می‌دهد. بازیکنان هم تمام تلاش خود را می‌کنند و سه بازی گذشته گویای این مسئله بوده است. استقلال تنهاست و نمی‌دانم چرا سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در قبال مشکلات این تیم سکوت کرده است. واقعا باید فکری به حال استقلال کرد. 

مجیدی: از زمانی که حرف زده‌ام، زمین و زمان علیه استقلال شده‌اند/ نمی‌توانم بگویم اشتباهات داوری سهوی است