کرم گودرزی در مراسم کلنگ‌زنی گازرسانی به روستاهای محور عمارت شهرستان دورود که امروز ۱۳ تیرماه صورت گرفت، ضمن خرسندی از روند مطلوب پروژه‌های گازرسانی در این شهرستان، اظهار کرد: از تعداد ۱۲۸ روستای واجد شرایط در شهرستان دورود، تعداد ۱۰۲ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار است و در ۱۶ روستا نیز عملیات اجرایی […]

کرم گودرزی در مراسم کلنگ‌زنی گازرسانی به روستاهای محور عمارت شهرستان دورود که امروز ۱۳ تیرماه صورت گرفت، ضمن خرسندی از روند مطلوب پروژه‌های گازرسانی در این شهرستان، اظهار کرد: از تعداد ۱۲۸ روستای واجد شرایط در شهرستان دورود، تعداد ۱۰۲ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار است و در ۱۶ روستا نیز عملیات اجرایی گازرسانی آن‌ها در حال انجام است.

وی تصریح کرد: با توجه به تراکم بالای جمعیتی در روستاهای گازدار شده هم‌اکنون ضریب نفوذ گازرسانی روستایی در شهرستان دورود ۹۷ درصد است.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با تأکید بر اینکه شرکت گاز استان، مصوبات شورای اقتصاد و رفع موانع تولید را زودتر از موعد مقرر اجرا کرده است، خاطرنشان کرد: به لطف خداوند و پیگیری‌های نماینده و مسئولین استانی مشکلی در روند اجرای پروژه‌های شهرستان دورود وجود ندارد با برنامه‌ریزی مدون و پیگیری‌های انجام شده این نوید را خواهیم داد که پروژه‌های در دست اجرای این شهرستان قبل از زمان تعیین شده در پیمان به بهره‌برداری خواهد رسید.

حسین گودرزی نماینده مردم شهرستان دورود در مجلس در این مراسم با تأکید بر تسریع در اجرای پروژه‌های مختلف گازرسانی شهری و روستایی گفت: شرکت گاز استان با برنامه‌ریزی مطلوب در همه زمان‌ها برای گازرسانی در تلاش بوده که این مهم قابل‌تقدیر است.

وی تصریح کرد: مسئولین باید از تمامی فرصت‌ها برای ارائه خدمت به مردم استان استفاده کنند تا مردم شریف بتوانند از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام