بادران در اولین بازی خود با سرمربیگری امید روانخواه، از سد نود گذشت تا با ۴۴ امتیاز، به صدر جدول صعود کند. هوادار هم در جایگاه سوم جدول ایستاد. به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، در آخرین دیدار از روز نخست هفته بیست‌وششم لیگ دسته اول فوتبال، استقلال ملاثانی از ساعت ۲۰:۴۰ امشب […]

بادران در اولین بازی خود با سرمربیگری امید روانخواه، از سد نود گذشت تا با ۴۴ امتیاز، به صدر جدول صعود کند. هوادار هم در جایگاه سوم جدول ایستاد.

به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، در آخرین دیدار از روز نخست هفته بیست‌وششم لیگ دسته اول فوتبال، استقلال ملاثانی از ساعت ۲۰:۴۰ امشب (چهارشنبه) میزبان خوشه طلایی ساوه بود و با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

امیر سواری در دقیقه ۶۰ دروازه خوشه طلایی را گشود و مسعود کاظمینی و فرشید پاداش در دقایق ۳۵ و ۸۹، گل‌های شاگردان وحید بیاتلو را به ثمر رساندند.

با این نتیجه، خوشه طلایی ۴۰ امتیازی شد و در جایگاه هفتم جدول یک باقی ماند. استقلال ملاثانی هم با ۳۳ امتیاز در رتبه یازدهم ایستاده است.

هفته بیست‌وششم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز (چهارشنبه) با چهار مسابقه آغاز شد که نتایج آن به شرح زیر است:

رایکای بابل صفر – هوادار یک
گل: امیرحسین پورمحمد (۸)
اخراج: محمد جواد محمدی از هوادار

*‌ خیبر خرم‌آباد ۵ – گل ریحان البرز صفر
گل‌ها: فرزاد محمدی (۲)، محمد جواد عباسی (۴۴ – پنالتی)، عارف رستمی (۵۸ و ۷۸) و بهرام احمدی (۷۴)

*‌ ملوان بندر انزلی یک – فجر سپاسی شیراز صفر
گل: سهیل فداکار (۶۹)

* آرمان گهر سیرجان ۲ – شهرداری آستارا صفر

* بادران یک – نود ارومیه صفر

 

برنامه دیدارهای باقیمانده هفته بیست‌وششم مسابقات:

پنجشنبه ۶ خرداد
چوکای تالش – شاهین بوشهر، ورزشگاه سردار جنگل رشت

جمعه ۷ خرداد
قشقایی شیراز – استقلال خوزستان، ورزشگاه پارس شیراز
پارس جنوبی جم – مس کرمان، ورزشگاه تختی جم