به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، صالح مصطفوی مربی استقلال پس از تساوی تیمش مقابل شهرخودرو در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر گفت: بازی بسیار سختی بود. هر دو تیم موقعیت های خوبی درست کردند اما موقعیت های ما کیفیت بهتری داشت. این نشان می دهد که تیم ما در خانه […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، صالح مصطفوی مربی استقلال پس از تساوی تیمش مقابل شهرخودرو در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر گفت: بازی بسیار سختی بود. هر دو تیم موقعیت های خوبی درست کردند اما موقعیت های ما کیفیت بهتری داشت. این نشان می دهد که تیم ما در خانه خود و خانه حریف می تواند فوتبال خوبی ارائه دهد و موقعیت سازی کند. تیم ما مقداری بدشانس بود وگرنه می توانستیم پیروز میدان باشیم. هر چه از بازی گذشت، تیم ما توانست موقعیت های بیشتری ایجاد کند.

او ادامه داد: نظری درباره داوری ندارم. چند صحنه مشکوک در محوطه شهرخودرو ایجاد شد. ما می توانستیم پیروز شویم و حتی می توانستیم با اختلاف بازی را ببریم. تیم ما یکی از همدل ترین و متحد ترین تیم هاست و این اتحاد باعث می شود، کارهای فنی در زمین دیده شود. حق ما در این بازی برد بود.

مصطفوی درباره غیبت فرهاد مجیدی در نشست خبری گفت: دوستان به من لطف داشتند و چون بچه مشهد هستم، لطف کردند  و به من گفتند در کنفرانسی که در شهر خودت برگزار می شود شرکت کن.

انتهای پیام