پیام تبریک شهردار سی سخت به مناسبت روز خبرنگار به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سی سخت،دکتر علی فرد شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرسی سخت طی پیامی ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند فعالان عرصه خبر، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفتند. متن این پیام به شرح […]

پیام تبریک شهردار سی سخت به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سی سخت،دکتر علی فرد شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرسی سخت طی پیامی ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند فعالان عرصه خبر، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفتند. متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد:
بسم تعالی
[ن والقلم ومایسطرون]
روز خبرنگار، روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی است و تکریم خبرنگار، تکریم آگاهی و امید است.
۱۷ مرداد ماه ، سالروز شهادت محمود صارمی یادآور تلاش های خستگی ناپذیر مردان و زنانی است که رسالت همیشگی آنها آگاهی بخشی و روشنگری است .
نقش بی بدیل اصحاب رسانه و فعالان این عرصه در انعکاس منصفانه دغدغه های جامعه انکار ناپذیر است .
آنان که با سلاح قلم در تبیین و تحلیل موضوعات ، انعکاس اخبار و اطلاع رسانی درست در مسیر بهبود وضعیت جامعه خویش گام برداشته و قطعا حضورشان در اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم جهت رشد روز افزون جامعه ضروری است.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید خبرنگار، محمود صارمی و تبریک ۱۷ مرداد، روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات بویژه در استان کهگیلویه و بویراحمد، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و یاری رساندن به شهرداری وشورای اسلامی شهر سی سخت ، قدرانی نموده،استمرار توفیقات و تداوم بیان حقایق را برای تمامی خبرنگاران صادق، متعهد وکوشا از درگاه حضرت حق مسئلت می نمایم.
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سی سخت