به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، حمیدرضا القاصی شامگاه پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به ورود ۱۵ هزار و ۳۴۲ فقره پرونده در حوزه‌های کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز، بهداشت، دارو و درمان به شعب تعزیرات حکومتی لرستان اظهار داشت: از این تعداد بیش از ۱۵ هزار مورد منجر […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، حمیدرضا القاصی شامگاه پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به ورود ۱۵ هزار و ۳۴۲ فقره پرونده در حوزه‌های کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز، بهداشت، دارو و درمان به شعب تعزیرات حکومتی لرستان اظهار داشت: از این تعداد بیش از ۱۵ هزار مورد منجر به صدور رأی محکومیت شده است.

وی عنوان کرد: جریمه در نظر گرفته شده برای متخلفان در قالب این تعداد پرونده بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان بیان داشت: دو هزار و ۶۶۷ فقره پرونده در حوزه کالای قاچاق و ارز در استان تشکیل شده که همه آنها مختومه شده‌اند.

وی با اشاره به شناسایی ۱۳۷ انبار احتکار کالا در استان تصریح کرد: از این انبارها بیش از ۲۴ میلیارد تومان محکومیت داشته‌ایم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان با بیان اینکه پنج هزار و ۳۹۵ واحد صنفی از سوی قاضی سیار این نهاد مورد بازدید قرار گرفته است گفت: برای واحدهای متخلف در این زمینه هزار و ۳۴۸ فقره پرونده تشکیل شد.

القاصی گفت: همچنین بیش از ۵۰ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شده‌اند.