– اخبار سیاسی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، با توجه به شیطنت رسانه‌های حامی روحانی، این خبر برای جلوگیری از شعبده‌بازی آنان و تبلیغات غیراخلاقی علیه نامزدهای جریان انقلابی از روی خروجی به صورت موقت حذف شد، اما آنچنانکه در ذخیره‌ی گوگل هم موجود است، در این خبر هیچ سخنی از […]

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، با توجه به شیطنت رسانه‌های حامی روحانی، این خبر برای جلوگیری از شعبده‌بازی آنان و تبلیغات غیراخلاقی علیه نامزدهای جریان انقلابی از روی خروجی به صورت موقت حذف شد، اما آنچنانکه در ذخیره‌ی گوگل هم موجود است، در این خبر هیچ سخنی از فیلترینگ و … به میان نیامده بود.

علیرغم این احتیاط که برای پرهیز از بداخلاقی‌های مسبوق به سابقه و کمپین‌های غیراخلاقی برخی رسانه‌های حامی روحانی صورت گرفته بود، اما این رسانه‌ها به سبب آنکه ترک عادت موجب مرض است، با چسباندن موضوعات بی‌ربطی که اساساً در خبر آقای تقی‌پور وجود نداشت، از بعد از ظهر امروز پروپاگاندای گسترده‌ای را آغاز کردند.  موضوعی که پیشتر از طریق برخی مشورتها به آقای مهرعلیزاده برای بی‌اخلاقی در مناظره آزموده و نتیجه منفی آن را هم دیده بودند، اما باز هم به آن روی آوردند.

در همین باره، رضا تقی‌پور عضو کمیسیون صنایع مجلس در گفتگو با تسنیم تاکید کرد که شایعات منتشر شده درباره قصد برخی نماینده‌ها برای فیلترینگ، یک دروغ و ادعای کذب وقیحانه است.
او تاکید کرد: برخی سایت‌های حامی آقای روحانی صحبت‌های مختلف ۸ ماه گذشته دیگران و بنده را تقطیع و با استفاده از کلیدواژه‌های منفی جعل و بازنشر داده‌اند.

تقی پور در ادامه گفت: بنده اخیراً مصاحبه ای با خبرگزاری تسنیم داشتم که در آن از تلاش برای حمایت از کاربران فضای مجازی صحبت کردم اما رسانه‌های معاند، ادعاهایی را به نقل از بنده مطرح کردند که در مصاحبه‌ام با تسنیم نبوده است.

وی افزود: مجلس هیچ قصدی برای محدود کردن فضای مجازی ندارد.

تقی پور گفت: بنده همواره حامی توسعه فضای مجازی بوده و هستم و اقدامات بنده در توسعه زیرساخت های فضای مجازی در زمان تصدی وزارت ارتباطات روشن است، ارتباطات نسل سوم  موبایل یعنی آخرین فناوری آن‌روز دنیا، صدور پروانه ارتباطات فیبر نوری و توسعه چند ده برابری ظرفیت شبکه از افتخارات آن دوران است.