تیم‌های سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (شنبه) در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۴ بر یک اصفهانی‌ها خاتمه یافت. سجاد شهباززاده در دقایق ۴ و ۸۳، محمدرضا حسینی در دقیقه ۳۵ و عزت‌الله‌ […]

تیم‌های سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (شنبه) در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۴ بر یک اصفهانی‌ها خاتمه یافت.

سجاد شهباززاده در دقایق ۴ و ۸۳، محمدرضا حسینی در دقیقه ۳۵ و عزت‌الله‌ پورقاز  در دقیقه ۴+۹۰ گل‌های سپاهان را به ثمر رساندند. رضا خالقی‌فر هم در دقیقه ۷۱ تنها گل شاگردان پورموسوی را زد.

سپاهان با این برد ۵۶ امتیازی شد. با توجه به پیروزی پرسپولیس مقابل آلومینیوم، فاصله ۲ امتیازی تیم‌های اول و دوم در صدر جدول حفظ شد تا دوئل قهرمانی زردپوشان اصفهانی با شاگردان گل‌محمدی در هفته‌‌های آینده هم به صورت جذاب و نزدیک ادامه داشته باشد.

داوری این دیدار برعهده سیدرضا مهدوی بود که سروش رفیعی، محمدرضا خلعتبری و امید نورافکن از سپاهان و محمد طیبی از صنعت نفت را با کارت زرد جریمه کرد.