تیم پرمهره سپاهان با توقف در اهواز مقابل فولاد خوزستان صدر جدول را به پرسپولیس واگذار کرد. به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، تیم فولاد خوزستان با وجود ارائه بازی برتر و هجومی و خلق چندین موقعیت گل، موفق به گشودن دروازه سپاهان نشد و شاگردان نکونام با وجود شایستگی به یک امتیاز […]

تیم پرمهره سپاهان با توقف در اهواز مقابل فولاد خوزستان صدر جدول را به پرسپولیس واگذار کرد.

به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، تیم فولاد خوزستان با وجود ارائه بازی برتر و هجومی و خلق چندین موقعیت گل، موفق به گشودن دروازه سپاهان نشد و شاگردان نکونام با وجود شایستگی به یک امتیاز بسنده کردند.

سپاهان با دفاع اتوبوسی یک امتیاز از فولاد گرفت

سپاهان در نیمه دوم به طور کامل به دفاع بسته و چند لایه روی آورد و دل به ضد حملات بسته بود. در این نیمه فولادی ها دو بار توپ را به تیر دروازه میزبان نامدار خود کوبیدند.

در آخرین دیدار هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (یکشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت به نتیجه تساوی بدون گل انجامید.

این نتیجه در حالی رقم خورد که سپاهان با توجه به پیروزی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان برای پس گرفتن صدر جدول نیاز به کسب سه امتیاز داشت، ولی شاگردان جواد نکونام مانع این مهم شدند. در آن سوی میدان فولاد نیز برای عقب نماندن از کورس کسب سهمیه نیاز به برد داشت که در کسب آن ناکام ماند،‌ بنابراین نتیجه بازی امشب اهواز تنها به نفع پرسپولیس شد که حالا به تنهایی در صدر جدول قرار گرفته است.

در حالی که بازی تهاجمی در دستور کار دو تیم بود، ضربه سر موسی کولیبالی در دقیقه ۱+۹۰ به تیر افقی دروازه سپاهان برخورد کرد تا شاگردان محرم نویدکیا با خوش‌شانسی در این صحنه از شکست رهایی پیدا کنند.

سپاهان با دفاع اتوبوسی یک امتیاز از فولاد گرفت